Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję Waszej pomocy. Jak mogę odzyskać plik Word, z Onedrive?

Sprawa wygląda następująco: większość dnia edytowałem wcześniej utworzony plik, i jakąś godzinę temu wrzuciłem sobie nowy format bibliografii, do wordowskiego folderu. Chciałem ją zmienić, niestety, nie było jej na liście. Więc zapisałem plik i zamknąłem w celu uruchomienia go ponownie, co by się lista odświeżyła. Gdy go wyłączyłem pojawił się jakiś błąd ze strony centrum wysyłania office.

Włączam program i pojwił mi się u góry okna komunikat. Plik nie został przekazany, czy chcesz zachować plik lokalny czy z serwera. No to zachowuje lokalny (no bo, jak się nie przekazało to pewnie będzie lokalnie) i... wszystko poszło w #!$%@? :(

-nie ma żadnego pliku auto odzyskiwania (usuwją się automatycznie po zmknięciu)

-na serwerze jest wersja z wczoraj, mimo iz zapisywałem plik pierdyliard razy

-loklanie jest rówież wersja z wczoraj z 14:10

***mam połączonego office z kontem outlook. Plik był w folderze onedrive, ale program robi sobie dodatkową kopię.

Czy ktoś z was drogie mirki ma jakiś pomysł skąd mogę wziąć plik nad którym dziś tak ostro pracowałem?

Wyczaiłem że Upload center ma jakiś cache. I że jest on usuwany co 14 dni. Wie ktoś gdzie mogę go znaleźć?

Wersja Office 2013 ze wszytkimi aktualizacjami.

#windows #office2013 #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta

Wołam ekipę z #bojowkawindowsphone bo tam sa ludzie którzy ogarniają technikalia orogramowania z MS ;)