Wpis z mikrobloga

#!$%@? mireczki, jak ja widzę jak wszyscy srają przed tą #matura to mi się śmiać chce :D Przecież to jest do zdania dla zwykłego człowieka, który zakończył #licbaza czy #techbaza na poziomie dwójek i trójek :D

To samo te przecieki. Obie ręce daję sobie uciąć, że dzień, góra dwa dni po internet będzie wrzał, bo przecieki(zresztą już się gorąco robi), bo powtórka matury, bo znowu stres, bo matura unieważniona. Przecież tak jest co roku, wliczając w to nawet testy szóstoklasisty :D

Obserwuje sobie tag #matura2014 i dziennie jest ze 20 powiadomień z pytaniami, co robić, co powtarzać, czy to wystarczy, kurde ogarnijcie się, nie macie rodziny na utrzymaniu, nie grozi wam głód, nie jesteście Tutsi ani Hutu i te sprawy... czego wy się boicie? :D
  • 8
@Cezetus: Mi też to nie przeszkadza, ale nie jestem tu od tygodnia i mirko to nie jest miejsce do szukania pomocy :D w każdej prośbie czy pytaniu jest komentarz: ja sie nie martwię


:D
@Edwards: Jak potrzebujesz i chcesz mieć coś więcej niż tylko zdaną maturę to dobrze, gratuluję ambicji, nie mam bólu dupy, ale jak ktoś pyta np. czy zbiór zadań Kiełbasy wystarczy, a wcześniej 30 wpisów było o tym, że Kiełbasa wystarczy, to coś nie jest tak :D Powinno być jak na elektrodzie: wyszukiwarka nie gryzie. temat zamykam. :D

Sam też maturę zdaję, ale ja nie mam parcia, że muszę mieć x%, po