Wpis z mikrobloga

Mirki. Miałem słuchawki z mikrofonem od telefonu Samsung i wszystko mi pięknie elegancko działało, skajpy, srajpy, filmy i inne gówna. Słuchawki się rozwaliły. Kupiłem za 8 euro jakieś gówno wyprodukowane w Portugalii (bo przecież HURRR Chiny jakość gówno DURRR), które ukryte jest pod nazwą zestaw słuchawki plus mikrofon. Tylko, że te popaprańce dały na końcu słuchawek dwa Jacki, jeden różowy i jeden zielony (jedno wejście na słuchawki drugie na mikrofon), przeboleje to, bo działa mi mikrofon w laptopie. Po podłączeniu słuchawek, i próbie rozmowy na skype, wbudowany mikrofonek nie bangla :( o so chodzi? :( próbowałem już chyba wszystek, helpp plizzz

#niewiemjaktootagowac #skype #firtstworldproblems
  • 5
@onlyigor: ustawiałeś urządzenia? Ewentualnie idź pan do sklepu i se kup przejściówkę która z dwu jaków robi jeden - sama korzystam, w pełni zadowolona.
@Axoi: Tak ustawiłem, na 47,6 różnych sposób i dalej dupsko, co do tej przejściówki to wiesz może jak się nazywa/wygląda/nazywa po ang? Bo jestem za granicą i będę musiał ich jakoś nakierować na to :)
@onlyigor: nie wiem jak nazywa się po polsku. :D Wygląda tak: http://obrazki.elektroda.pl/1674740500_1354103559.jpg. ważne jest żeby to był jak czterosegmentowy , wersja : "do samsunga" bo są inne z innym rozkładem pinów. powinni załapać w piątyk sklepie... ja jak swojej szukałam właśnie dopiero w piątym trafiłam na gościa który wie że coś takiego istnieje i nie proponuje mi jakiejś dziwnej zewnętrznej karty muzycznej za masę złota. :P