Wpis z mikrobloga

#typdnia dziś wyjątkowo z Niemiec. Kiedyś grałem przeciwko Kaiserslautern i wtedy bardzo mnie zaskoczyli, tak więc dziś jestem za nimi :) Grają na wyjeździe z drużyną Union Berlin, która nie walczy już o nic - 10 punktów przewagi nad strefą spadkową, 12 punktów straty do miejsca premiowanego barażem. Sporo, dla nich sezon już się skończył, co jest dla nas dobrą informacją - 0 motywacji :) Kaiserslautern natomiast dalej ma szanse na awans, ale aby te szanse zachować, muszą dziś wygrać. Goście - ostatnie 5 meczów to 2 zwycięstwa oraz 3 remisy, stosunek bramek 10-8. Gospodarze: 1 wygrana i 4 przegrane (!), bramki 8-10.

H2H tych drużyn z ostatnich spotkań to 2 zwycięstwa Kaiserslautern, 2 remisy i 1 wygrana Union Berlin.

Goście wyjdą dziś ofensywnie ustawieni, 8 meczów bez porażki to niezły cykl i myślę, że dziś wygrają. Union Berlin w ciągu ostatnich 9 meczów nie umiała zwyciężyć (wyłączając zwycięstwo z ostatnią drużyną).

#topbuk ----- nowy tag do moich typów, przemyśleń o bukmacherce i egzystencjalizmie człowieka :D

normal bet: 2 @1.95

value bet: 'Kaiserslautern win by 1 goal' @4.75, 'Kaiserslautern and both team to score' @3.20 #bukmacherka
  • 26
@Poroniec: @unstyle: cytując klasyka:

Wy #!$%@?!! Szansa na wejście 100%, a tu #!$%@? remis? Postawiłem 100zł na mizerny kurs 1,72 i jeszcze #!$%@? wmawialiście że pewniaczek itd. JA CHCĘ #!$%@? ZWROT HAJSU LUB DARMOWY TYP!!! bo zrobię wam taką antyreklamę,że pójdziecie z torbami. Pzdr,niezadowolony klient
@manorips: tu chodzi o to, że ja już powoli nie mam bonusu do grania :D I będzie się trzeba przenieść... Chociaż to też dobrze, bo ComeOn raz działa raz nie, ale sądziłem że wycisnę tam z 1k do wypłaty :/