Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #janpawel2 #wykopobrazapapieza #ateizm #religia

Jak to jest, że niby tak wszyscy "kochali" papieża Jana Pawła II, masowo nawracali się w dniach jego śmierci i pogrzebu, deklarowali się jako "pokolenie JP2" a dzisiaj potrafią tylko rechotać i obrażać papieża? Co z wami ludzie? Gdzie jest jakiś wykop o papieżu na okoliczność kanonizacji? Przecież tu powinien być wykop efekt z płomieniem na głównej. Nawet jeśli jesteście wszyscy gimboateistami, to uznajcie chociaż, że był fenomenem religijnym, politycznym i historycznym. Na uroczystość przyjechały nawet eurolewaki i nasze komuchy. A wy co? Zakopujecie wszystko co ma w tytule "JP2". Umiecie tylko obrażać papieża, którego nawet nie znaliście i rechotać przy tym. Zachowujecie się gorzej niż IV departament MSW.
hetman-kozacki - #oswiadczenie #janpawel2 #wykopobrazapapieza #ateizm #religia 



Ja...
  • 76
  • Odpowiedz
@zwirooo: Pokolenie JP2 kochało papieża za to że był wielkim Polakiem i jadł kremówki. Każdy wpisywał sobie na epulsie JP2 w rubryce "idol", ale nikt zbytnio nie umiał powiedzieć czego dotyczyły jego encykliki a i z resztą i tak żaden chłopiec nie chciał być prawiczkiem do ślubu. Telewizja podczas jego śmierci puszczała mało merytoryczną papkę, o tym jaki to papież był fajny i jakie miał poczucie humoru. Gimby wielbiły papieża,
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: Ja się w dniu jego śmierci nie nawróciłam, a wręcz dokładnie odwrotnie. Ze zwielokrotnioną siłą zauważyłam hipokryzję stwierdzeń, o sprawiedliwości i miłosierdziu. Dla mnie Papież był wielkim człowiekiem, nie muszę do tego znać jego encyklik, kazań, niczego - wystarczy mi wiedza, że był dobrym człowiekiem, czym sobie nie zasłużył ani na cierpienie przed śmiercią, ani na obrazę po niej...
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: wiesz, co to rozrywka? Poza tym z mojego zajęcia nikt nie robi #!$%@? wydarzenia na skalę światową i nie pieprzą o tym do zarzygania we wszystkich mediach, jakby to było najważniejsze na świecie w tej chwili.
  • Odpowiedz
@cemezio: 4 kwietnia 2010 brytyjski dziennik The Times podał, że Jan Paweł II wstrzymywał dochodzenie w sprawie swojego przyjaciela, austriackiego kardynała Hansa Hermanna Groëra, który miał dopuścić się molestowania nawet dwóch tysięcy chłopców. The Times ujawnia też, że papież promował pewnych wyższych dostojników Kościoła mimo zarzutów, że dopuszczali się oni czynów pedofilnych.
  • Odpowiedz
@cemezio: Śmieciem to może ty jesteś. #!$%@? jak zamierzasz wyzywać w gimbusiarskim stylu tutaj ludzi nie zgadzających się z twoimi poglądami. Najpierw stuleję umysłową wylecz a później się wypowiadaj.
  • Odpowiedz
@cemezio: Ktoś ci wyrucha córkę, drugi to będzie krył to jak nazwiesz tego drugiego? Wydaje mi się i tak, że użyłem mało ostrego słowa. Z resztą co taki biedny 18 latek może wiedzieć o tym. Ile jeszcze razy mnie powyzywasz? Nie katolik z ciebie, tylko zwykła gnida i przykro mi ale do nieba nie pójdziesz za takie obrażanie ludzi :(
  • Odpowiedz
@Nevethir: Nie ma sensu dyskusja z osobą która nawet nie ma nic na potwierdzenie swoich idiotycznych tez, nie jestes wierzący i wrzucasz tylko na kościół podobnie jak ludzie mówiący historyjki o tej pedofilii :)
  • Odpowiedz