Wpis z mikrobloga

obejrzałem właśnie ten filmik i stwierdzam, że to MUSI być jakaś prowokacja. Nie jest możliwe, żeby ludzie byli tak bardzo ograniczeni. Już nawet nie chodzi o niewiedzę i wypowiadanie się mimo tego (przykład: mówi, że słucha go (onyx) mówiąc o nich jak o raperze mimo, że jest to zespół) ale oni nawet nie potrafią dobrze mówić. "Zadebiutuje to fanom" "w którym roku hip hop pierwszy był". Przecież to są ewidentnie osoby opóźnione nie zdające sobie sprawy z tego co się dookoła nich dzieje. Myślę, że powinni ich zbadać jacyś lekarze i zakazać używania internetu. Dodam jeszcze, że kanał telewizjatv czy jakoś tak zrobił dobry biznes na nich. Nie patrzyłem ile mają wyświetleń ale na pewno zdecydowana większość dzięki tym chorym osobnikom.

#gorzkiezale #bonzo #chorzywinternecie #niedorozwoje
sadamz - obejrzałem właśnie ten filmik i stwierdzam, że to MUSI być jakaś prowokacja....
  • 18
@ortofosforan: widzę to i napisałem o tym, że są to osoby chore. Pisząc, że jest to jakaś prowokacja mam na myśli to, że stoi za nimi ktoś "normalny" i mówi im co mają robić.
@sadamz: Chyba nie znasz życia i ludzi. Bonzo reprezentuje typowy poziom kolesia z fizolskiego zakładu pracy, czy normalnie funkcjonującej zawodówki.

Mieszkałem za zapomnianej przez boga wsi, gdzie takie indywidua nie były i nie są niczym nadzwyczajnym. Zobacz na ich znajomych z filmików. Przecież oni musieli ich skądś wziąć, poznać się.

Żółw się rusza, wszystko płynie, małpy nauczyły się obsługiwać kamery, oglądać youtube... i trawią to w tych swoich małych głowach, bo
@sadamz: Jakbyś zobaczył jaką kasę się robi na reklamach wideoblogów (reklamy puszczane przed filmem lub na pasku po 10-15s), to stało się to ich źródłem utrzymania. Uwierz, że to jest spory hajs. Tyle, że pewnie nie potrafią go przełożyć na oglądalność i jakość "rozrywki", którą prezentują.