Wpis z mikrobloga

Seiko spb213j1
Timetrend zrobił promkę na 20% i zapomnieli wyłączyć z tego outlet więc odradzany impuls buy wyszedł za połowę RRP. A z outletu przyszedł bez skazy i nalepki.
Mój pierwszy zegarek z półki ponad 1k zł.
W porównaniu z cudami z aliexpres to mamy zdecydowanie lepszą bransoletę i zapięcie, pewniejszą koronę i mechanizm (pod względem luzów i ustawiania w porównaniu do Seiko nh35 czy innej taniej miyoty). No i tarcza ma dużo lepszy materiał. Gdybym kupił jakiegoś białego SanMartina to pewnie nie byłbym daleko z jakością wykonania (a bransa z SanMartina bardzo fajna)
#zegarki #kontrolanadgarstkow
niegwynebleid - Seiko spb213j1 
Timetrend zrobił promkę na 20% i zapomnieli wyłączyć ...

źródło: temp_file4199211430215663381

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niegwynebleid Z tego co pamiętam, to była limitka, ahh pamiętam jak chciałem go kupić za 5200 i było drogo, poczekałem i cena wzrosła do 6500:) Odnośnie zegarka to świetny model, moim zdaniem najlepsza edycja reinterpretacji 62 mas, mechanizm 6r35 posłuży Ci na lata są to niezniszczalne werki i mają całkiem niezłą kulturę pracy, co do San Martina, to szczerze nie wiem czemu ludzie tak mocno rozpływają się o tej jego mitycznej
  • Odpowiedz
  • 0
@Dobrodziej_z_Tulczyna: wiesz, porównuję zegarek za 1k z zegarkiem za 3-6k
Czy jest 4x gorszy? Nie.
Porównuję sanmartina przez szybę z Tudorem droższym 20x (bb gmt coke) - tudor na pewno będzie lepszy, mechanizm będzie o niebo lepszy, ale czy warto zapłacić za to 20x więcej skoro wyglądają jakościowo naprawdę podobnie - to już sobie każdy musi sam odpowiedzieć.
Jakość Pagani czy innych stelldive jest spoko, ale czuć cały czas taniość
  • Odpowiedz