Wpis z mikrobloga

Zatrudnilem sie na magazynie by przeżyć. Patrzę dziś na umowę a tam:

12zl (słownie dziesięć złotych brutto). To wkońcu ile ja zarabiam?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nigdydygdy: Oczywiście, że nie :p pedagogika, nikt nie docenia nas, że musimy się ciągle doszkalać, a mamy psie pieniądze :( . Dla sprostowania 2 specjalności z tytułu licencjatu oraz magisterki oraz 2 podyplomówki nadające kwalifikacje mam.
  • Odpowiedz
  • 0
Hmm gdzieś czytałem, że na marzenia nigdy nie jest za późno. Kierowca ciężarówki po kraju ma ponad 3000zl. Ale w domu gość. A ją chciałem kiedyś iść na filologię.
  • Odpowiedz
@nigdydygdy: Zależy na jaką filologię, ale na większość nie polecam. Właśnie policzyłam tym kalkulatorem i w sumie wychodzi mi jednak 9,90 zł za godzinę (średnio, bo zależy od miesiąca i ilości h do przepracowania), zapomniałam, że dostałam stówkę podwyżki :p
  • Odpowiedz
  • 0
Kasjerowi w biedronce wychodzi 9,5zl za godzinę. Kurcze do czego to doszło. Ją też ostatnio dostałem podwyżkę, ale obowiązków ;)
  • Odpowiedz
@nigdydygdy: A o obowiązkach to nawet nie wspomnę. Daj spokój :-) Robię tam za kilka osób jednocześnie, pensję powinnam mieć jak typowy Mirek 10 tys co najmniej ;-) Jak zobaczyłam na tym kalkulatorze, że na umowie o dzieło miałabym 1900 zł to smutłam :(
  • Odpowiedz