Wpis z mikrobloga

@Lukasz16a: Te rozebrane mają dużo lepszą kreskę :C

Chodź patrząc na screeny z anime to ta oddaje bardziej rzeczywisty przykład.

Jak Ci się podoba to bierz, ja z chęcią bym się wtulił w taką podusie (oczywiście z inną postacią i pozycją) :3

Edit; Cholera, tak patrze na ich asortyment i straszna bieda, już wolałbym dopłacić, bo i tak to trochę kosztuje i mieć na zamówienie 100% taką która mi odpowiada.
@Lukasz16a: Ale wiesz ze 90-95% ludzi i tak nie będzie nawet patrzyło na wzór tylko stwierdzą że jesteś chorym erotomanem który się jara chińskimi bajkami ? ;)

Co do tego wzoru to mi się nie podoba (w końcu jeśli waifu to tylko Misaka :&) ale jeśli tobie się podoba to nie widzę powodu czemu miałbyś nie brać (chociaż jeśli dorwiesz wzór to bierz z remshop.pl o 50 zł taniej a właśnie
@Lukasz16a: Daki nie jest do pokazywania, to coś osobistego. Daki pomaga stać Ci się jednością z swoją waifu, połączyć się z nią na poziomie psychicznym jak i fizycznym. Jeśli Millhiore jest Twoją waifu to bierz i nie zastanawiaj się, jeśli jednak odczuwasz jakiekolwiek zwątpienie w swe uczucia wobec niej to zastanów się porządnie nad zakupem - prawdopodobnie będziesz go żałował.
@Luka_Wars: nie jestem fanem chińskich bajek, nie oglądam i się nimi nie jaram, po prostu mi się ta poduszka spodobała po tym jak zobaczyłem jakieś zdjęcie z mirko ;)

nie, nie wstydziłbym się tej pokazać, bo ona przynajmniej nie mówi "jesteś pedofilem/zboczeńcem"