Wpis z mikrobloga

#wykopoczta przyszła!

Przefantastyczna paczuszka od @tytyryty za którą stokrotnie dziękuję! :)

Wydobywam pakę z czeluści pakomatu i pierwsza myśl: kesz! Okazało się że, się nie myliłem co do pojemnika (zresztą prawilnie geocachingowy, z klipsami i mocny - na pewno ruszy w teren) a atrakcji wewnątrz cała wuchta, tłumacząc z pyrskiego: dużo a na ślunski: wiela. Życzę każdemu wykopaczkodbiorcy tak fajnego listu jaki przyszło mi czytać z bananem na gębie w czasie gdy mój różowy pasek pobłażliwie komentował, że cieszę się jak dziecko. ;) A teraz mi kopalnioki wyżera. #slask #slunsk #rozowepaski

Fanty zajmą mnie na długo, mam co rozkminiać. No i muszę obowiązkowo nauczyć się grać w skata! Logo wykopu podsumował trafnie różowy pasek: że wygląda jakby z oficjalnej serii gadżetów portalu. Po czym poszła sprawdzić co to ten kalkulator zmiennoprzecinkowy bo dałem jej też przeczytać list żeby dała mi chwilę spokoju.

Natomiast po części odpowiadając na list - śląsk jest mi jakoś bliski, może dlatego, że byłem nieraz - czy to prowadząc zajęcia z w hufcu zhp Katowice, czy właśnie na skrzynkach projektu oberschlesien prezentującego ślunską godkę. #gwara #opencaching

Nawet wiem, czemu Drapacz Chmur w Katowicach ma tylko 14 pięter. ;)


Polecam użytkownika @tytyryty, to prawilny wykopowicz a także stosuje folię bąbelkową! :D Niechaj dostanie równie świetną paczkę co sam sporządził w swojej (i mojej też) pierwszej wykopoczcie.

PS. czytelnie piszesz, szedłem jak burza po liście :)
  • 8
@Taiffun: Hah, dzięki. Cieszę się, że się cieszysz i się podoba :) To była przyjemność robić coś dla potomnych ;)


Logo możesz przyczepić do kluczy, ale chyba w kapsi Ci się nie zmieści... Zrobiłem kiedyś Katowickie (bo Chorzów ma niespójne :/) i się trzyma :D

Pozdrowienia dla was!

A paczka na Hajdukach wysyłana @Da_R_ecky .