Wpis z mikrobloga

Gimper powiedział że ta laska minimajka nie jest z nim dla zasięgów że mogła by mieć jakiegoś innego influencera bo "nie jest brzydką dziewczyną". Ona jest podstarzałą karynną z twarzą po dziwnych operacjach, a mężczyźni patrzą głównie na wygląd nie na status kobiety więc żeby mieć jakiegoś influencera za chłopaka musiała wybrać minimajka. #famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aokx: głupoty piszesz, ta dziewczyna spokojnie mogłaby mieć normalnego faceta, nie wiem, czemu zdecydowała się na karzełka, pomylila instynkt macierzyński z samczym? Zaprzecza ewolucji i to tworzy kontrowersje, może o to im chodzi? W każdym bądź razie większość komentarzy wykopkow to zazdrość i ból d--y
  • Odpowiedz
@Aokx: ona będzie z nim krótko i tylko do czasu gdy na kontrowersyjnym związku skoczą jej zasięgi i rozkręci swój biznes. Mówiła, że kocha zwierzątka, a ludzi toleruje czy jakoś tak, więc prawdopodobnie nawet go nie traktuje i nie szanuje jak człowieka/mężczyzny
  • Odpowiedz
Możemy się zakładać


@Aokx: zależy o co się zakładamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja obstawiam, że ta baba nie da rady udawać do walentynek tj do 14.02.2025 r. czyli max 5 miesięcy i będzie po związku
  • Odpowiedz
  • 0
@Myszka_: Nie ma sensu zakładać się z kimś anonimowym z internetu ale sądzę że pół roku to potrwa więc przetrwają walentynki, pół roku można się łudzić że się dostanie walkę. A Ty sądzisz że na walentynki będzie się chciała spotkać z kimś normalnym? O to chodzi?
  • Odpowiedz
@Aokx: 5 miesięcy czy 6 miesięcy, oboje stawiamy, że nie potrwa to długo. Jak jest bardzo wyrachowana to będzie udawała i w walentynki, ale ja stawiam, że nie będzie go tak długo oszukiwać i do walentynek się zawinie. Obstawiam, że winę na to, że im się nie udało, zrzuci na to, że nie udźwignęła krytyki związku przez internautów xD
  • Odpowiedz