Wpis z mikrobloga

Kilka przemyśleń:
Czemu ludzie tak trzymają się tego typu,koloru włosów,czy kręcone czy proste,długie ,krótkie?
Jakie to ma znaczenie w atrakcyjności?
Przecież na atrakcyjność ma wpływ nie tylko sam wygląd ale tez sposób bycia,pewność siebie,zachowanie. Na co Ci szablon skoro wszystko może się zmienić kiedy ktoś się odezwie?
Nigdy tego nie rozumiałam.

Baseniara,oni się zachwycają,dla mnie jest nijaka.
I też nie rozumiem jak można nie wiedzieć kto Ci się podoba. Zwodzi ich ciągle,a oni biegają jak pieski.

#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alkmena: też się nad tym zawsze zastanawiałam, dlaczego większość ludzi sugeruje się tylko wyglądem. Jestem z kimś bo ten ktoś jest ładny - no przecież to nie ma sensu. I owszem atrakcyjność jest istotna i ważna ale na atrakcyjność poza wyglądem składa się cała masa rzeczy. Dla mnie jako osoby metroseksualej atrakcyjność to przede wszystkim inteligencja, sposób bycia, wysławiania się, wiedza, cheć rozwoju itd ... Mnie jara jak facet wie
  • Odpowiedz
@Alkmena Dla mnie liczy się to i to. Pewnie, wygląd kiedyś minie, ale początkowo pociąg sek**** bierze się właśnie z fizyczności. Nie mówię, że inny typ mężczyzny bym odrzuciła, bo też patrzę na charakter, ale nie ukrywajmy - wszyscy i tak też patrzymy na wygląd. To się łączy ze sobą :)

Dodam, że jestem w szczęśliwym związku, a mój partner to ciasteczko, choć nie ma loczków jak Vifon xD
  • Odpowiedz
@Alkmena: jest najladniejsza to biegaja, bo ani 1 dziewczyna tam nie wykazala sie nawet skrawkiem inteligencji, a skoro ani 1 nie jest zbyt bystra to biegaja za najladniejsza, wczoraj sie urodziliscie czy nigdy chlopow nie mialyscie?
  • Odpowiedz
@Alkmena: To się bierze głównie z dojrzałości, czy też jej braku, no i z życiowych doświadczeń, co częściowo się pokrywa. Wygląd drugiej osoby z czasem będzie coraz mniej zachwycający, a coraz ważniejszy będzie jej charakter. Ludzie dojrzali to wiedzą (albo instynktownie wyczuwają) i od razu zwracają uwagę na charakter. Ludzie kierujący się głównie wyglądem, patrzą w zachwycie na obraz i mówią sobie, że później jakoś to będzie, albo też myślą
  • Odpowiedz
@Alkmena: Dla mnie wygląd jest bardzo ważny, ale to też dlatego że po wygladzie jestem w stanie rozpoznać bardzo wiele cech charakteru danej osoby (od razu widać że ktoś jest patusiarą jeśli chodzi o najprostsze przykłady, a naprawdę z samej twarzy, figury i ubioru można wyczytać wiele wiecej) I rzeczywiście jak już chciałem z kims przejść dalej niż talking stage to sugerując się wyglądem przed w ogole rozpoczeciem talking stage
  • Odpowiedz