Wpis z mikrobloga

  • 1
@Nemayu: potocznie łom wariacie, takie narzędzie do podważania, wyciągania gwoździ, otwierania mieszkań, samoobrony i tak dalej, wiele zastosowań ma ogólnie brecha, a jeszcze więcej ma brecha pod którą podłożny jest młotek na przykład, no ale to ja nie będę Ci tłumaczył życia świrku, sam się naucz, albo mi zaplać
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: Szpikulec do lodu albo pogrzebacz do kominka chyba lepszy, ale ja to się nie znam. Głupio jak ktoś akurat nie ma kominka albo lodu. Jak się potem wytłumaczyć?
  • Odpowiedz
  • 1
@Nemayu: no nie wiem co Ci wystarczy, co lepsze, ja Ci nie będę doradzał, bo ja nie jestem od tego tutaj, ale przyznam szczerze, że bawi mnie to co napisałeś
z fartem
  • Odpowiedz
i co Ty tą breszką możesz zrobić? To nie jest żadne zagrożenie, z breszką to se możesz iść żabkę machnąć w nocy najwyżej


@Hissis: Panie, łom to porządna b--ń( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast co do gwoździarki, to tam chyba powinno być zabezpieczenie przed wystrzeleniem gwoździa/ zszywki w powietrzu.
motonita - >i co Ty tą breszką możesz zrobić? To nie jest żadne zagrożenie, z breszką...

źródło: obraz10(3)

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hissis: Wiem jak to działa, ale w razie nieproszonych gości w domu, to można by w nerwach o tym zapomnieć, złapać w złym miejscu np. zasłaniając wylot gwoździ i samemu oberwać.
  • Odpowiedz