Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, że spamuję wam tagiem #jankostory ale może ktoś z was miałby dla mnie tytuł jakiejś książki dającej podobne emocje i podobne historie z życia wzięte? Bo trafiłem na jedno opowiadanie dzisiaj i tak jak zwykle "pokaż całość" to dla mnie nadmiar uznania dla wpisu, tak teraz przeczytałem wszystkie i potrzebuję więcej.
  • 19
@borsiu: pamiętam zawsze jedno z pierwszych zdań tej książki, o hipisach, "że lało się tę długowłosą zarazę jak każde inne frajerstowo", a potem koleś sam zostaje hipisem.

@zuyMelon: 100% prawda, tylko imiona zmieniam, no i wiadomo, że wypowiedzi itd niedokładnie cytuję, bo nie pamiętam, i czasem przestawię kolejność wydarzeń, żeby na coś bardziej zwrócić uwagę.
@A_imie_jego_jest_Roman: jeśli chciałbyś poczytać o charakternych ludziach to polecam książki Sergiusza Piaseckiego - bardzo ciekawe, utrzymane w dobrym klimacie no j pisane(niektóre) podczas pobytu w więzieniu. Co jest odczuwalne, przez dobre ukazanie tego, czym się charakteryzuje takie życie
@A_imie_jego_jest_Roman: Byla tez taka ksiazka zagranicznego autora, za nic nie pamietam tytulu. Ale charakterystyczne bylo to, ze podzielona byla na 2 czesci: w pierwszej autor opisywal wrazenia, w drugiej substancje. Pamietam ze pojechal do kogos (indianina?) i tam przez dlugi czas szukal swojego miejaca w chacie. Moze ktos skojarzy tytul.