Wpis z mikrobloga

Wy tutaj tylko pomagacie tej Izuni zrobić karierę w MLM, bo publikując coraz więcej postów i zdjęć każdego dnia tylko ją tutaj promujecie. Na pewno się znajdzie trochę ludzi zainteresowanych współpracą i wyśle zgłoszenie przez jej formularz. Pozostaje tylko pytanie do kogo zostaną podpięci jeśli zdecydują się na współpracę. BRAWO!!! Tylko robicie nie biorąc nawet złamanego grosza za jej marketingowców, choć sami nie uczestniczycie w MLM. Możliwe że niejedna MLM-iara właśnie na to liczy.

#frajerzyzmlm #izaadamczyk
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daro1: jak ktoś po tym co przeczyta na wykopie, zgłosi się do Izy i wejdzie w ten "biznes" to i tak nie ma dla niego ratunku xD

Btw wczoraj był mirek który powiedział że na wykopie przeczytał o tych ściemach i się wycofał.
  • Odpowiedz
Będą tacy którzy nie będą się z Wami zgadzali


@daro1: to nie kwestia opinii, tylko faktów, jeżeli dla kogoś za mało red flagów typu KNF, wyznania byłych "członków", odkrywanie fałszywego obrazu w social mediach, to już sam sobie winien.

Powtarzanie frazesu "Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili" może mieć sens, ale dla debili. Negatywne opinie, brak zaufania, zły obraz marki - teraz mówisz że pomimo tego ktoś wpłaci
  • Odpowiedz
  • 0
@IksdeHeheh: Zapewniam Cię że znajdą się naiwni i raczej nie będą się kierować racjonalnymi argumentami. Zresztą jak ktoś nie ma kasy a potrzebuje to różne rzeczy do głowy przychodzą. Ludzie wchodzą na Wykop, dzięki tym wpisom dowiedzą się o istnieniu określonej osoby i czym ona się zajmuje. To nie jest tak że ludzie myślą racjonalnie, bo tak to żaden MLM by nie działał. Jest też taka opcja że Izka przyciągnie
  • Odpowiedz
@daro1:

przyciągnie niektórych ludzi samą swoją urodą


XDD to mnie rozbawiło. Absurdalne tezy stawiasz, kolego. Generalnie to ten tag ich pewnie nieźle uwiera w dupę. Nie takiego rozgłosu potrzebują
  • Odpowiedz
Ludzie wchodzą na Wykop, dzięki tym wpisom dowiedzą się o istnieniu określonej osoby i czym ona się zajmuje


@daro1: tzn jakbyś miał streścić to jaki obraz Izki się maluje po przeczytaniu wpisów? Oszustki, naganiaczki, człowieka bez pieniędzy ktory udaje bogate życie (w----------e nugetsów, najtańszy wynajem byle za granicą). Teraz mówisz że I CO Z TEGO, SĄ RÓŻNI LUDZIE MOGĄ I TAK DO NIEJ PRZYJŚĆ. To się nazywa reductio ad absurdum.
  • Odpowiedz
  • 0
@IksdeHeheh: Na podstawie wpisów i na podstawie tego co sama wstawia to wygląda mi na kogoś kto tylko udaje bogate życie. Trochę to słabe tak się lansować ale na pewno naiwni się znajdą.
  • Odpowiedz
@daro1: idąc twoim tokiem rozumowania, instytucja taka jak KNF nie powinna istnieć xD a już w ogóle nie powinno się wystawiać opinii nieuczciwym ludziom.

Powiedz mi, w którym mlm siedzisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@IksdeHeheh: W żadnym. Jestem jednak człowiekiem myślącym. Wasze myślenie że przez publikację serii wpisów o charakterze ostrzegawczym przyczyni się do tego że uratujecie wielu ludzi przed zgubą jest bardzo naiwne. Tak w największym skrócie, bo schemat jest dość prosty.

1. Wykopki zanim jeszcze nie trafiły na ten tag to nawet nie wiedziały o istnieniu osób przed którymi ostrzegacie
2. Trafiając na tag Wykopki dowiadują się o istnieniu osób a przy okazji dowiadują się o ich kontach na innych portalach
3. Część Wykopków się zainteresuje i wejdzie na ich profile
4. Mniejsza część zostanie zachęconych przez to co oni publikują i postanowi spróbować swoich sił
  • Odpowiedz
@daro1: Twoje wszystkie wywody mają jedną wadę, opierają się na Twoich wymyślonych scenariuszach.

Już mi się nie chce odpisywać na twojego chochoła. Ale ostatni raz spróbuję.

Restauracja ma 99% opinii ze każdy klient kończył z zatruciem, sanepid wydał ostrzeżenie że sprawdzają knajpę. Teraz ty twierdzisz że dzięki wszystkim ostrzeżeniom i opiniom o tym jak c-----o jest w tej restauracji, zwiększy im się obrót xD totalny absurd.
Myślenie życzeniowe właściciela restauracji,
  • Odpowiedz
@daro1:

Jestem jednak człowiekiem myślącym.


Albo zwyczajnie tak Ci się tylko wydaje. Szkoda strzępić ryja, koledzy już z grubsza Cię ładnie wyjaśnili. Ja tylko dodam, że p--------z kocopoły niesamowite, które z logiką i myśleniem nic wspólnego nie mają. Nie pozdrawiam, bez odbioru.
  • Odpowiedz
  • 0
@IksdeHeheh: Rozumiesz człowieku że mi tu wcale nie chodzi o negatywne opinie a o nieświadome pozycjonowanie i promowanie tych ludzi w necie? Co Ty myślisz że MLM-owcy będą się przejmować negatywnymi opiniami? Oni mają szkolenia jak radzić sobie z hejtem w necie. Tyle się mówi negatywnie o MLM a naiwni nadal są. Powtarzam jeszcze raz. Nie wszyscy użytkownicy wykop potraktują na serio te Wasze ostrzeżenia a dzięki Waszym wpisom dowiedzą
  • Odpowiedz