Wpis z mikrobloga

Boczek jest takim bluszczem, że ledwo dało się na to patrzeć. Jak patrzył ciągle na Bridget świdrującymi oczkami i słał ją do komunii, jezusie... Będą dymy i to wkrótce xD.
Księgowa za to odwaliła wszystkie checkpointy podlaskiego wesela. I zabawne jest jak dużo mówi o tym, że nie toleruje nadużywania alkoholu, ale szlugi to już supcio i nawet nie próbuj mi mężu zabraniać.
Najbardziej pozytywna postać odcinka to Samuraj, mam nadzieję, że mu się ułoży! Jego nowa żona niby fajnie się z nim dogadała, ale dziwne rzeczy czasem mówiła na tym weselu, może po wytrzeźwieniu się ogarnie, pozdrawiam ciepło mireczki i mirabeleczki

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ladybuggo samuraj slabo. Dal vibe ze za bardzo dziewczyna mu sie podoba i dopoki nie skoncza w lozku to bedzie za nia latal jak pies. A barakowa ma sie za miss bo poczula ze sie podoba samurajowi (ktory odetchnal bo nie dostal totalnego paszteta). Barakowa jest co najwyzej przecietna. A Samuraj ma taka wade wymowe/sepleni/nie wiem co to jest ze nie moge go ogladac
  • Odpowiedz
@karotka27 właśnie z samurajem dziwne jest to, że na insta jeszcze na zdjęciach z przed 2-3 lat wyglada na 10 lat młodszego. Przystojny facet ale jakiś taki napuchniety, podkrążone oczy, zmarszczki.
  • Odpowiedz
@elena-mary aptekarz miał pustkę na twarzy, dla mnie aseksualny. Łukasz dzieciak, szczawiowaty. Ten chyba rzeczywiście najprzystojniejszy. Początkowo myślałam, że on kurdupel, ale był tam wyższy od wszystkich, może być pod 190 ()
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz jeszcze Robert był niczego sobie z wyglądu i też miał spoko charakter. Reszta to często było tak, że przystojny, ale gdy otworzył gębę to czar pryskał (Łukasz i Aptekarz) albo byli naprawdę spoko z charakteru, ale wizualnie średni np. Cygan, a byli też tacy jak Przemkorożec, że wygląd tragedia, a charakter to już w ogóle kaplica.
  • Odpowiedz
@galicjanin: Robercik był przemiły, po prostu fajny chłop na partnera, ale przystojnym bym go nie nazwała. Kamil jest zdecydowanie bardziej magnetyczny, ma w sobie coś zadziornego (jeszcze się może okaże, co to takiego XD).
  • Odpowiedz