Wpis z mikrobloga

Niewiele zrozumiałem z tego pokracznego wywodu, ale piramidziarze z GC zdają się mieć spinę z Eaconomy, które widocznie podbiera im jeleni xD

To stąd wysyp rolek z memem z „głupimi dziewczynkami obiecującymi 10000 zł w 10 minut”, poszedł rozkaz z góry piramidki, że trzeba zacząć szczuć na nich, bo są konkurencją.

Jeszcze ich pozwami straszą, co - musicie przyznać - jest dość komiczne, biorąc pod uwagę profil działalności GC i to, że nie są żadnym bytem prawnym w Polsce. Scamerzy wyzywają innych od scamerow, Może jakaś grubsza drama się szykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#frajerzyzmlm
Markowowski - Niewiele zrozumiałem z tego pokracznego wywodu, ale piramidziarze z GC ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Markowowski: nie sugeruje nic, ale można napisać do jednych i drugich. Ciągnąć temat a na koniec powiedzieć że jednak ci drudzy dali lepsze benefity i więcej obiecali (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 4
@Konradsky: Szkopuł w tym, że ona nie jest w żadnej firmie. Nie jest przecież pracownikiem, iGenius nazywa piramidziarzy "niezależnymi dystrybutorami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A InvestView to wiadomo, że to typowy "penny stock", gównospółka notowana na "over the counter market", ale jak przygłupy usłyszą o notowaniu na giełdzie, to myślą o NYSE czy NASDAQ-u i że InvestView jest takim samym biznesem jak Apple czy inny Microsoft
  • Odpowiedz
  • 3
właśnie, eaconomy - to też piramidka?


@gibbs: Zgadza się, taki sam profil działalności jak iGenius. Naganianie na jakies platformy do tradingu i "platformy edukacyjne" jako podkładka.

Mam znajomego w tym ;) I coś mi się nie chce wierzyć w to, co opowiada.


Powiedz pls coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Markowowski
Ja to nie wierzę, że one podają dalej w świat ten komiks z głupimi dziewczynkami nie dostrzegając tego, że same siebie roastuja. Trzeba być faktycznie głupią dziewczynką...
  • Odpowiedz
@Markowowski xd dobre jest rozumowanie tej dziewczynki.
- oszukiwanie ludzi, obiecywanie gwarantowanych zysków, rekrutowanie do piramidy finansowej - legalne
- akwizycja klientów od konkurencji, mówienie opinii na temat konkurencji - łamanie prawa
  • Odpowiedz