Wpis z mikrobloga

@szachmat1488: Panienka Ursula von Der Leyer van Der Funfel przyszła hrabianka na wały.
Hrabianka, weź spie*dalaj, weź zejdź mi z oczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale piecze, że za pisu cały świat miał w p-----e Karakanland niczym Koree Północną


@gandalf_rzulty: wziąłeś leki na uspokojenie? Każde heheszki zahaczające o politykę to dla ciebie prowadzenie jakiejś wojny?
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: xD przylatują żeby poklepać po plecach i zobaczyć czy blokowane są strategiczne projekty. Taki audyt.
Przecież ostatnio jak mieli u nas budować fabrykę baterii to Niemcy i Francja specjalnie chciały blokować nas przepisami. Także o czym ty piszesz nieuku. xD tak samo Ukraińcy to nasi wielcy bracia póki im dajemy b--ń, brak mi słów na was, macie 90 IQ
  • Odpowiedz
wziąłeś leki na uspokojenie? Każde heheszki zahaczające o politykę to dla ciebie prowadzenie jakiejś wojny?


@NieBendePrasowac: A Ty wziąłeś leki na dwubiegunówkę? Bo w jednym poście wylałeś hejt polityczny, a potem coś mamroczesz o tym, że to ja prowadzę wojnę polityczną. XD
  • Odpowiedz
jak Duda pojechał to wiadomo że po c--j. ale jak urszulka to oczywiście pokazuje solidarność


@PotwornyKogut: Mówisz o tym Dudzie, co teraz pojechał jeść oscypki i słuchać disco polo? No to faktycznie masz jak na tacy pokazane jak bardzo tego Dudę obchodzili wtedy powodzianie, a nie PR. Ale rozumiem, nie każdy ma taką dobrą pamięć i zdolność łączenia faktów...
  • Odpowiedz
xD przylatują żeby poklepać po plecach i zobaczyć czy blokowane są strategiczne projekty. Taki audyt.

Przecież ostatnio jak mieli u nas budować fabrykę baterii to Niemcy i Francja specjalnie chciały blokować nas przepisami. Także o czym ty piszesz nieuku. xD tak samo Ukraińcy to nasi wielcy bracia póki im dajemy b--ń, brak mi słów na was, macie 90 IQ


@RobertinoIncelino: Dziękuję Matecki, pizza mi smakowała, a teraz idę się dalej
  • Odpowiedz
tylko że urszula też ma to w p-----e


@PotwornyKogut: Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo ja na Dudę mam argumenty, których nie podważyłeś, a na Ursulę nie znam argumentów, które mogłyby powiedzieć o niej, że to populistyczny polityk.
  • Odpowiedz