Wpis z mikrobloga

Woda w Głuchołazach już opada. Widać już wyłaniające się pierwsze zguby w postaci różnych przedmiotów, które porwała woda. W wielu domach rzeka wyważyła drzwi i wdarła się do środka zabierając ze sobą telewizory, komputery, pralki i inne wartościowe rzeczy. Jutro jadę więc dostawczakiem. Mam jedno miejsce jakby ktoś chciał się złożyć na wachę, dzielimy się po pół. Łódzkie.

https://twitter.com/Buckarobanza/status/1835335296000360765

#powodz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TruskawkaNaTorcie: Co w tym niezrozumiałego? Nawet jeśli skończy się tylko na wpisie w internecie to odpowiada tak samo jakby realnie próbował to zrobić, takie są przepisy xD Wiem, że p------e no ale op nie podumał a nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.
  • Odpowiedz
@wszystkozajete12: Nie chce mi się, inni już to pewnie zrobili. Ludzie tracą dorobek życia a ty sobie robisz z tego żarty które w dodatku podchodzą pod kk. Ogarnij się chłopie, chciałeś zabłysnąć na portalu ze śmiesznymi obrazkami i ci coś nie pykło.
  • Odpowiedz
@wszystkozajete12: co prawda wykopki wydały już wyrok, ale ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce.

Te wszystkie rzeczy porwane przez żywioł muszą zostać uprzątnięte. Zakładam, ze służby nie zbiorą tego w jedno miejsce, gdzie każdy uczciwie rozpozna co jego i sobie odbierze. Zapewne wszystko wyląduje na śmietniku, a taki zbiornik widoczny na nagraniu pewnie dalej spełnia swoją funkcję. Wyrzucić sprawną rzecz na śmietnik chyba nie jest zbyt eko. Szukać właściciela,
  • Odpowiedz