Wpis z mikrobloga

Jak uważacie? Będzie luzik, czy jednak będziemy wzmacniać wały?
#wroclaw #powodz

We Wrocławiu będzie układanie worków z piaskiem?

  • Tak 65.4% (157)
  • Nie 34.6% (83)

Oddanych głosów: 240

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jabaaba: to nazwałbym działaniem prewencyjnym a nie paniczną walką o każdy centymetr jak w 97 roku. Do wezwań czynu społecznego moim zdaniem, jeszcze daleko.
  • Odpowiedz
@jabaaba: Doraźna naprawa czegoś to co innego niż to o czym mówi @FELIX90

W 97 to było pospolite ruszenie i jak dla mnie powtórki takiej akcji nie będzie w tak dużej skali.

Być może w pojedynczych miejscach będzie coś umacniane, ale rękami służb nie ochotników.
  • Odpowiedz
  • 1
@FELIX90 Zabezpieczanie słabych wałów to jest normalna procedura. Dziwię się tylko, że miasto nie wskazuje gdzie należy to robić. Jest niedziela, ludzie mają czas. Można to zabezpieczyć zamiast czekać na ostatni moment. Będzie układanie worków i foliowanie, pytanie tylko do sztabu kryzysowego: gdzie?
Problem pojawia się też pewnie w Siechnicach, Smolcu.
  • Odpowiedz
@FELIX90: pewnie na jakichś grupach, coś w stylu Wrocław - spotted albo Wrocław - sorry, że nie w temacie, ale nie mam fejsbuka od lat, więc nie wiem. Na twitterze jak nie masz premium, to masz dosłownie zerowy zasięg, więc nie ma sensu. Na telegramie masz wyszukiwanie kanałów po geolokalizacji i banalnie można znaleźć kanały z ofertami dilerów z Wrocławia, więc może ktoś stworzył pod powódź.
  • Odpowiedz