Wpis z mikrobloga

IZA 0:1 WYKOP

To juz chyba oficjalne, instagramowe konta spadły z rowerka, ciężko na ten moment stwierdzić czy tymczasowo zamknięte przez Izunie i czeka aż sprawa przygaśnie czy spadło z reki instagrama po zgłoszeniach wykopków.

Jedno jest pewne, potencjalni frajerzy/ofiary maja minimalnie większą szanse na unikniecie piramidy.

#frajerzyzmlm #izadamczyk
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To co Pany, teraz Dominisia?


@Technick20: Proponuję Dominisię, ale też Białek i jej konkubenta, Lewickiego i Biernata. Ale coś mi się wydaje, że to nie przez zgłoszenia konta spadły z rowerka, tylko po prostu autystycy z Wykopu do niej cały czas wypisywali i straciła cierpliwość.
  • Odpowiedz
no ja Dominisie raportowałem na tiktoku( o dziwo mają tam w regulaminie ze za mlm mozna) ale jakoś TIKTOK nie widział i nie wykrył naruszeń 😂
  • Odpowiedz
@Markowowski: dodam jeszcze od siebie #gorcel czyli polski Andrzej Tejt - Gracjan Gornig, potężny przygłup godny Sebcela, w piątek nawet wrzucił rolkę w której jest mega w-------y i macha gnatem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: gorcela chyba dość łatwo załatwić zgłaszając jego internetowy sklep odpowiednim organom. Brak regulaminu, informacji o właścicielu itd. itp. Ale nie robi się tego kilkoma kliknięciami, a ja leniwą bułą jestem :|
  • Odpowiedz