Wpis z mikrobloga

  • 0
@bellacavem: W sumie nic, sprawdzałem, czy żyjesz. Bella, ja już Cię nie będę plusował, nawet jak zasługujesz Wiesz, za dużo akcji robię i potem mnie Grajewiak zwyzywa na lajcie jak Ciebie (2x razy!). "Rozumisz"? Nie miej żalu do Cziki, zrozum!
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: A mnje nie potrzebne do szczęścia Twoje plusowania. Wisi mi to.
A zdechnąć jeszcze nie zdechłem ,ale możesz już zbierać kasę na tą tablicę nagrobkową z napisem " Zrobił 6k akcji na wykopie w pół roku, zbanowany za rasizm" - czy coś w tym stylu. Wczoraj pisałem Tobie o tym, że tag opanowały prywatne wojenki Wykopków + wpisy o bliżyniokach. Dzisiaj jest jeszcze gorzej. Po odmóżdżających piosnkach AI przyszła
  • Odpowiedz
  • 2
@bellacavem: Tu masz rację, te AI są irytujące; nie dość, że wizualnie to dno, bo ta SI darmowa i g warta, to jeszcze pomysły wciąż te same - choroszczański epigonizm. Gdyby nie frajda z dręczenia Grajewiaków i przesyłki bielizny od Górskiej Królewny, to Czika już by dawno odszedł stąd. Precz mnie z AI!
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: dokładnie- precz z AI, precz z CzikaKiri!!!!!
Dobra, POpisałeś sobie, POszturchałeś kijkiem zaostrzonym mnje a teraz idź POnosić worki z piaskiem, bo POwódź i POtop idą. A POtem POszturchaj sobie POłowicę swą.
  • Odpowiedz