Wpis z mikrobloga

@cavou: @cotycotycoty funkcjonuje w tej przestrzeni internetowej, przypomina o sobie, ktoś to ogląda, ma wyświetlenia, są reklamodawcy, są pieniądze są fajne samochody i ubrania balmain i kto tu jest przegranym, on zarabiający gruby hajs bez wychodzenia z domu czy wy 8-16 w zakładzie pracy?
  • Odpowiedz
@cotycotycoty: @cavou jak widzę takie komentarze to zawsze przypominają mi się wpisy które czasami pojawiają się i bronią Goli, że to dobry wrażliwy chłopak co ma wielu znajomych, a wykopki mu zazdroszczą i zastanawiam się ilu plusujących i komentujących wrzuca i plusuje tamte wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kreation no ta bo są tylko dwie opcje w życiu - być pajacem na tik toku albo pracować w fabryce smrodu od 8 do 16. Jak dorośniesz to uwierz mi, że można mieć fajną pracę gdzie zarabia się dobre pieniądze, a jednocześnie nie być infantylnym 36-latkiem, którego znajomi nagrywają na każdym kroku, a dziewczyna kopnie w dupę gdy znajdzie kogoś bogatszego. A ubrania Balmain to rzeczywiście najwyższy cel xD
  • Odpowiedz
@cavou: ja oczywiście zdaję sobie sprawę, że większe pieniądze można robić nie robiąc z siebie pajaca, ale żeby dużo zarabiać trzeba być jakimś ekspertem, ponadprzeciętnie inteligentnym, nie każdemu jest to dane, większość jest skazana na przeciętność, a w takich warunkach to co robi golas, jest dla niego opłacalne, bo firmy projektowej by nie założył.
A ciuchy Balmain mnie też nie kręcą, ale żeby je kupić, trzeba mieć trochę zbędnych pieniędzy
  • Odpowiedz