Wpis z mikrobloga

#komputery #hardware

jakiś czas temu zapytałem się gdzieś tam na necie co mogę wymienić w swoim komputerze, tak do 600zł. Komputer ma 2 lata, nadal dużo gier wchodzi, ale w takiego bfa 4 już nie pogram. I co? I #!$%@? oczywiście, większość propozycji tych internetowych ekspertów to

  • 8
  • Odpowiedz
@Tukan29: Jeśli masz zasilacz 300W codegen albo innego "no name" to nie ma dziwne że każdy proponuje jego zmiane. Pod coś takiego to strach cokolwiek podlaczać ;)
  • Odpowiedz
@Pipot: mój zasilacz to OCZ StealthXstream 2 500W, żadna z niego bestia, ale #!$%@? nie chce podłączać do tego 3 kart graficznych żebym potrzebował czegoś mocniejszego.
  • Odpowiedz
@Tukan29: Hmm, to markowy zasilacz, o wystarczajacej mocy do typowych konfiguracji. To faktycznie nie rozumiem tych ludzi. Jak tam reszta komputera? co chciales wymienic?
  • Odpowiedz
@Pipot: procek to i3-2100 3,10Ghz, 4gb ramu, grafika to radeon hd6850. I sam dokładnie nie wiem co chciałem wymienić, po prostu myślałem czy za 6 stów warto cokolwiek tu ruszac : p
  • Odpowiedz
OCZ StealthXstream 2 500W


i3-2100 3,10Ghz, 4gb ramu, grafika to radeon hd6850

@Tukan29: Dokupić 4GB ramu i SSD Crucial M500 120GB lub Crucial M500 240GB. Ewentualnie Jeśli uważasz że 4GB ramu Ci wystarcza (dla mnie to już mało trochę) to można pokusić się o zmianę karty graficznej na Sapphire R7 265 Dual-X lub Sapphire HD 7850 Dual-X z tym że do tej pierwszej jeszcze 2 gry dodają.
  • Odpowiedz