Wpis z mikrobloga

Siema, siedziałem w akademii GUS 3 msc, AMA ,napisze wszystko z mojej perspektywy i opiszę również czarne msze :) wasz Dominik M. Inaczej oscypek xD przynajmniej mi się oczy otworzyły
#frajerzyzmlm
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cicik02: Koledzy wykopki, jeżeli korci Was bycie złośliwym w stosunku do Dominika, to proszę uwzględnijcie to, że młody się nawrócił. Takie chwile należy celebrować, bo możliwe że cegiełkę do jego dojrzałej decyzji, dołożył któryś z Was.
  • Odpowiedz
@Cicik02: Czy dostawaliście jakieś szablony, które musieliście potem wykorzystać w swoich rolkach?
Czy mówiono wam coś o rozliczeniach z urzędem skarbowym i rejestracją działalności w CEIDG?
Czy byliście zmuszani do jazdy na szkolenia/eventy, ewentualnie - czy były za to jakieś kary?
Czy kiedykolwiek poruszano u was temat Sebastiana Podsiadło?
  • Odpowiedz
  • 13
1. GrowUp Session należałem tam 3 miesiące.
2. Był cały przygotowany program jak poprowadzić swoje social media. Ustawić bio, jakis odnośnik do swojej strony, trzeba było użyć KONTROWERSJI w bio żeby W-----C i jednocześnie ZASTANOWIC potencjalnego klienta.
Trzeba było nagrać swoją historię, większość wyników jakie wrzucały osoby to z konta demo. Ja swojej historii nie miałem zamiaru wrzucać, ja z natury buntownikiem jestem ale nie otym, poprostu jestem zdania na c--j ma
  • Odpowiedz
  • 6
@Malpigaj:
1. Był pakiet do wykupienia rolek szablonów tiktokow itp kiczowate to było i dosc drogie xD bodajze 80€ Ja brałem pierwszy lepszy filmik z pinta. Była grupa na mess z cytatami a dokładnie ss innych ludzi z mlm
2. Nic nie mówiono, wiem że będę musiał zapłacić ale to w swoim czasie
3. eventy spotkania nje były obowiązkowe ale liderzy naciskali ze będzie fajnie itp
Jak byłem na evencie w maju to miałem wrażenie że niektórzy tam są naćpani. Wszędzie światła jasno a źrenice jak 5 złoty;)
4.
  • Odpowiedz
  • 2
@emilio-cosso: na eventach puszczano muzykę motywującą taka magiczna ciągle gadano o niezależności finansowej wolność
"Nie pracować a zarabiac" a na warsztatch kazano nam krzyczeć GROW UP SESSION na storke
  • Odpowiedz
@Cicik02:

1. Czy naprawdę wierzyłeś w ten projekt i miałeś dobre i szczere intencje przy wprowadzeniu nowych osób?
2. Czy działałeś w tradingu, a jeśli tak to z jakimi efektami?
3. Średnio ile godzin dziennie poświęcałeś na marketing sieciowy i czy zajmowałeś się tym również weekendami?
4. Dawaj o czarnych mszach ( ͡
  • Odpowiedz
  • 7
@Technick20:
1. Wierzyłem że dołożę swoją cegiełkę do tego dzieła. Wizja była nieźle przedstawiana podobało mi się to.
2. Oczywiście że działałem na giełdzie, działam około 3 lat ale byłem średnim traperem. Wraz z dołączeniem do akademii podszkoliłem swoje umiejętności i potem już nje chodziłem na sesję. Zacząłem sam trejdowac jak lata temu ale już bardzie na plus wychodziłem.
3. Średnio jak jechałem do pracy godzinę samochodem to robiłem około 8-12 rolek na szybko i ustawiałem czas na ig by wrzucało się co godzinę co dwie. W weekendy również przeważnie z rana poświęcałem około 30-60 minut
4. To opiszę osobno :))
5. Jak przyjąłem się to miałem różowe okulary na oczach. I jakoś w lipcu po warsztatach włączyła mi się czerwona lampka zacząłem czytać o Hilarze czy naprawdę jest takim speakerem jak mówiłem. Nie znalazłem goi coś mi nie pasowało że podobno reprezentował Samsunga
  • Odpowiedz
@Cicik02:

Około 10 patyków ale odkąd nie słucham jednych sygnałów od jednego edukatora poprawiłem ten bilans, alebilans za 3 msc to 10k


Na plusie? I z jakiego kapitału początkowego, innymi słowy ile jesteś na plusie w procentach?
  • Odpowiedz
@Cicik02: ale pozytywna historia! cieszę się że szybko zorientowałeś się że to scam.

pisałeś że straciłeś 10.000zł w 3 miesiące. to były oszczędności czy pożyczałeś pieniądze na subskrypcje piramidy i inwestycje?
  • Odpowiedz