Wpis z mikrobloga

#famemma Ale Zwyrol mnie dziś zirytował. Najpierw wciąga rodzinę Baxtona w swoje gierki i sugeruje, że ojciec się go wstydzi, a później narzeka, że Michau odpłaca tym samym. Zauważcie, jak Druid manipuluje - przecież nasz świętoszek nie miał nic złego na myśli i chciał dobrze, mówiąc o ojcu Boxdela. Typowy socjopata - "przecież chciałem dobrze". ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w ogóle to nie zaprosili Baxtona na wigilię, więc pewnie się go wstydzą. Ten bezwstydny Boobsman wykorzysta prywatne rozmowy do swoich parszywych interesów, a jak ktoś odpłaca tym samym to udaje pokrzywdzonego.

Żeby nie było - gardzę wciąganiem bliskich osób obu stron w śliskie porachunki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kfff: uważam że jako kobieta jest haniebne stawanie w obronie człowieka szukającego ujścia seksualnego wśród małoletnich dziewczynek. Jak ci go szkoda zaprowadź swoją córkę/młodszą siostrę do niego aby go pocieszyć. Zobacz w lustro i zastanów się co byś czuła ty gdybyś była jego ofiarą i miała próby samobójcze. Chyba że należysz do jakiegoś chorego grona fanek wszelkiej maści zwyrodnialcow bo są popularni. Trynkiewiczowi też przecież jakaś oferowała się jako żona
  • Odpowiedz
  • 0
@ziko100: Nie staję po stronie Baxtona, tylko chcę pokazać hipokryzję Wardęgi. Chyba interpretujesz moje słowa tak jak Tobie pasuje do narracji.

Zgadzam się z Tobą, że haniebnym jest wykorzystywanie małoletnich (i pełnoletnich również) dziewczynek.
  • Odpowiedz
  • 0
Chyba że należysz do jakiegoś chorego grona fanek wszelkiej maści zwyrodnialcow bo są popularni. Trynkiewiczowi też przecież jakaś oferowała się jako żona


@ziko100: A co do tego - nieźle poleciałeś, serio. Zaraz napiszesz, że uśmiercam małe dzieci w rytualnych obrzędach.

Swoim wpisem chciałam tylko ukazać hipokryzję Zwyrola.
  • Odpowiedz
@kfff przecież o wigilii sam boxdel mówił na aferkach a potem zrobił wigilię aferkowa, druid tylko zasugerował że mogą sie go wstydzić bo to k---a prawda. ojciec grubasa jest komisarzem, a ten ubiera koszulkę acab no ja p------e xd
  • Odpowiedz
@kfff i okej kumam, że mogło to tak wyglądać, ale w przeciwności do boxdela druid operował informacjami które on sam podawał na światło dzienne. ALE żółta karteczka dla druida za brata, to była przesada ale chyba już druid powoli sie w------c zaczyna
  • Odpowiedz
  • 0
@Minatral: ale po co w ogóle wspominał o ojcu Boxdela i coś sugeruje? Skoro tak boli go, że Baxton wciąga jego dziewczynę w tę gierkę?

Ale przecież "chciał dobrze". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni są siebie warci, dwa dzieciaki szarpiące się w internecie.
  • Odpowiedz
@kfff: Po prostu są różni ludzie w internecie i na tyle p------i że nigdy nic nie wiadomo. A z tym p--------i które wynotowalas nic nie wynika bo gruby p-----l w zeszłym roku są się przyznał ze nie jedzie do rodziny na święta i nie chcą się z nim spotykać Od pół roku jest ciśniete z grubego że rodzina się go wstydzi bo, do niej nie jeździ. I nie trzeba było
  • Odpowiedz
@kfff może dlatego że tego dnia info o jego ojcu latała po całym X i wykopie? xd to nie tak że druid to wyjawił i nikt tego nie wiedział, bo każdy kto śledzi sprawę bardzo dobrze wiedział że jego ojciec jest kryminalnym
  • Odpowiedz
  • 0
ale w przeciwności do boxdela druid operował informacjami które on sam podawał na światło dzienne


@Minatral: Wypowiedź M. o filmach p---o padła na streamie. Od razu uprzedzając - Baxton powinien zostawić życie prywatne Zwyrola w spokoju.

może dlatego że tego dnia info o jego ojcu latała po całym X i wykopie? xd to nie tak że druid to wyjawił i nikt tego nie wiedział, bo każdy kto śledzi sprawę bardzo dobrze wiedział że jego ojciec jest
  • Odpowiedz
  • 0
Coś tam usłyszysz nie wiesz o co chodzi i tak klepiesz bez orientacji w sytuacji.


@ziko100: Doskonale wiem o co chodzi i jestem nieźle zorientowana w temacie Boobsmana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kfff też uważam że jest mściwy i uważam, ze to dobrze bo ludzi którzy grożą śmiercią, sprzątnięciem cię za jakiś tam hajs i do tego wysyłają kutasy do dzieci, kiedy one nie chcą dodatkowo, to takich ludzi powinno sie rozliczać i dobrze ze jest taki sylwek który swoim kosztem, swojej psychiki, nam to pokazuje. Jak dla mnie boobsman, który niby lapal za c---i a koniec końców za łokieć albo c--j wie
  • Odpowiedz