Wpis z mikrobloga

#gry

Lvl 29, totalnie straciłem frajdę z grania w cokolwiek prócz HOI4 i World of Tanks xD uwielbiałem granie na konsoli, mam trochę gier na PlayStation, mam też hełm VR, i mam wrażenie, że mi się wszystko już totalnie znudziło. Ma ktoś podobnie? To normalne, że ma się jakiś przesyt?

Dużo osób w internecie mówi, że trzeba dać sobie spokój, odpocząć, znaleźć inne hobby. Tak zrobiłem, byłem w podróży. Nic nie dało. Wciąż mi się nie chce odpalać PlayStation. xD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smilealittlebit nie no żartuje byczku
sporo osób tak ma i nic z tym nie zrobisz raczej
graj sobie w coś na co złapiesz impuls albo może znajdź kogoś do grania, a tak to bez ochoty po prostu tego nie rób i za jakiś czas przestaniesz o tym myśleć
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: mi chęć do grania wróciła po zakupie Nintendo,też już miałem przesyt tymi interaktywnymi filmami od Sony albo dużymi grami z otwartym światem z milionami znaczników na mapie
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: nie inne hobby bo gry są spoko, tylko zrobić pauze , pójdź z 3 razy w tyg na siłownie albo pobiegać i nie graj 5 dni to sam nie będziesz wiedział od czego zacząć, to jak z onnainzmem pierwszy drugi raz pod rząd spoko ale po piątym to już nie to, tak samo z grami... przesyt nie jest wskazany w żadnej dyscyplinie.
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: ja mam to samo, kupuje znane i polecane gry, gram sobie w nie z taką myślą "fajna jest, ładnie wyglada, spoko gameplay, przejdę!". Po 20min taaaaak bardzo nie chce mi się w nią grać XD zawsze jest tak samo. Ostatecznie mam pełno gierek gdzie mam mniej niż godzina i nigdy do nich nie wróce. Dzisiaj to gram tylko w tasiemce jak cod + remake'i gier, które znam i lubie,
  • Odpowiedz