Wpis z mikrobloga

@dzbanzyciowy: well, też więcej mam do zarzucenia im niż do pochwalenia, niestety w mainstreamie lepszej opcji nie ma, bo powrót pisiorstwa i Fidesz 2.0 (i oni jeżeli wrócą do władzy to pieprzyć się nie będą i będą go instalować, bo rzeczywiście to co chcą to rzeczywiście wprowadzają) albo zamordyzm katolski Konfederosjan jest jeszcze gorszy.
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: prokuratura bodnara stawia zarzuty policjantom, którzy nie wpuścili tam takich ludzi jak Jachira, którzy jeździli destabilizować sytuację. Obrona granicy obecnie to jest fikcja. Przedostaje się kto chce i Niemcy zamykają z nami granicę, bo mają dość. Jakby zrobili to za pisu to przecież byłby wieli skandal, że pis nas wyprowadza z Schengen, ale za tuska problemu nie ma
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Imo czemu do afery na granicy? O ile się nie mylę to wyszło, że faktycznie były podstawy, by tych żołnierzy zatrzymać, bo strzelali nie tylko przez płot, ale też do swoich. Sam Duda i Wipler mówili po wyborach, że sprawa nie jest jednoznaczna (ale oczywiście przed wyborami mówili co innego).
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Po jednej stronie masz kompromitację, że Romanowskiego zwolnili z aresztu bo ktoś dał d--y z immunitetem, po drugiej masz tych dla których Romanowski jest kryształem, którzy pomogli go z tego z aresztu wyciągnąć i za których rządów te jego przekręty w FS miały miejsce.

Tu nie ma za bardzo co więcej komentować.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: no to wiadomo, nikt nie pobije standardów zerowystów bo to co robili to jest szczyt s-----------a z kradzieżą hajsu z FS i ręcznym sterowaniem śledztwami przez Zera, jednak liczyłem na lepsze porządki po nich, ale cóż jest jak jest. I tak trochę udało się ogarnąć Bodnarowi w tym zakresie na początku kadencji mimo Dudu i pseudotrybunału Przyłębskiej.
  • Odpowiedz