Wpis z mikrobloga

- Nie zgadniesz Krzysztofie jakiego przełomowego odkrycia znów dokonał nasz błyskotliwy rząd
- Już się boję, dawaj
- Otóż ktoś dotarł do informacji, że pewien polityk PiS korzystał z tak zwanych kilometrówek, czyli dopłat, które przysługiwały mu jako członkowi europarlamentu...
- I co, i to ta afera już?
- No tak, bo widzisz Krzysztofie, priorytetem rządu Donalda Tuska jest przyglądać się którędy i gdzie jeździła opozycja, takie rzeczy pochłaniają teraz nasz rząd
- Powinni jeszcze sprawdzać czy mu samochody spełniały normy emisji spalin jak wjeżdżał do Brukseli (śmiech)
- Bo widzicie państwo, jak europarlamentarzyści Platformy korzystają z kilometrówek to dobrze, ale jak opozycja, to od razu źle (rozkłada ręce)
- Dobra, już dosyć głupot, możemy przejść do normalnych tematów?

#kanalzero #polityka #mazurekkaczynskiego
piekny-patus - - Nie zgadniesz Krzysztofie jakiego przełomowego odkrycia znów dokonał...

źródło: 17144642149895e82c044e3c687e2463

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piekny-patus: Ja do dziś nie mogę dojść do tego jak ktokolwiek słucha Mazurka? Sporo jeżdżę i go w radiu nigdy nie dało się słuchać - przerywa co parę sekund, jest tendencyjny i g---o się na czymkolwiek zna. Fenomen Stanowskiego rozumiem - zna się na piłce i jest cwany, wie co Mariuszki z Brighton chcą usłyszeć. Ba, ja rozumiem fenomen takich ludzi jak Kłeczek czy inny Rachoń którzy się upadlają dla
  • Odpowiedz
- Ale wiesz Krzysztof co jest najlepsze w sprawie Czarneckiego?
- No nie wiem.
- Że oni są dokładnie tacy sami. Pisowski polityk nie może brać kilometrówek, ale ich na wakacje do Słowenii za nasze może tak?
- Ale zobacz, że on jechał na wakacje czyli mógł. No mógł, co miał za swoje odpoczywać?
- Ja mam prośbę do obecnej koalicji rządzącej, najpierw sami posypcie głowy popiłem.
  • Odpowiedz
@piekny-patus: dziwne, że Walaszek tego jeszcze nie podchwycił. Mogliby w BlokEkipie zacząć interesować się polityką bohaterowie i oglądać Kanał Zero. Jestem pewny, że Otyły Pan by ich wypunktował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz