Wpis z mikrobloga

pis ma największe poparcie wśród ludzi najgorzej wykształconych, wiec czy to oznacza że nieuki to bastion PiSu?


Po pierwsze, to dysproporcje nie są tu tak wyraźne jak w przypadku pierdzących w pasiaki, po drugie rzucasz trochę "betonowe koło ratunkowe", bo wedle badania, jeszcze kilka lat temu 1/3 członków PO ukończyła jedynie podstawówkę.

https://www.money.pl/gospodarka/komentarze/artykul/co;trzeci;czlonek;platformy;skonczyl;tylko;podstawowke;donald;tusk;zadowolony,122,0,1384570.html

@qzder:
  • Odpowiedz
a wiesz z czego to w ogóle wynika geniuszu?


Pewnie z tego, że więźniowie to tak naprawdę elita intelektualna, kulturalna i ekonomiczna, a w dodatku brzydzi ich łamanie konstytucji i praw człowieka na granicy z BIałorusią. Zgadłem?

@Saprofit:
  • Odpowiedz
Po pierwsze, to dysproporcje nie są tu tak wyraźne jak w przypadku pierdzących w pasiaki, po drugie rzucasz trochę "betonowe koło ratunkowe", bo wedle badania, jeszcze kilka lat temu 1/3 członków PO ukończyła jedynie podstawówkę.


@eduardo-garcia: W linku artykuł z 2013 xD Na was pisowców to serio szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: znowu błąd....
nigdy nie byłem członkiem PO, ani na nich nie głosuję :)
wy pisowcy to zawsze jak ktoś jest przeciwny pisowi to od razu ich zapisujecie do PO
  • Odpowiedz
@Filjan czyli jeśli lubię kebsy ORAZ chciałbym żeby każdy politruk, który złamał prawo niezależnie od tego czy z PO, PiS, PSL, od Lewarów czy Konfy lub innych partii siedział w pierdelku to już nie mogę?
Tak to działa?
  • Odpowiedz