Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Jak to daleko... Gość jest spoko w chwili obecnej subskrybuje jego kanał 154 k ludzików. Przyjechał do Kambo raju jak miał ok 10 k . Machaj go totalnie olał bo on się nie liczy z mniejszymi od siebie. Prostak w pierwszej linii. Obecnie może się uczyć od gościa jak prowadzić kanał YT. Podlasiak zwiedził sam pół świata, ma charakter, jaja,charyzmę, kupił z tripow mieszkanie ,machaj i maupa nawet pozadnych ciuchów nie mają!. Mają za to własne robale.
teodot-bal - #raportzpanstwasrodka Jak to daleko... Gość jest spoko w chwili obecnej ...

źródło: riRVE6aZlfhr2rRiRBaZaT8rWOz2j5oVKztRsHtQ6Ts=

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak miał ok 10 k

@teodot-bal: raczej miał wówczas powyżej 30 000 subskrybentów. Ale tak czy siak, jak porównać to do tego gdzie Gapa i Machaj byli wtedy pod względem wielkości widowni, a gdzie są teraz i jak przez ten czas karierę rozkręcił Jakimiuk to.... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sefton ostry buc bo? Imo gość jest najlepszy z tych wszystkich yt podróżników, ma warsztat dziennikarski i taki pozytywny flow. Nie daje sobie wejść na głowę i traktuje ludzi szacunkiem
  • Odpowiedz
@teodot-bal: Też gościa lubię, nie jest cwaniakiem i wanna-be patocelebrytą, widać, że ogarnięty gość. Machaja też lubiłem jak był w Chinach i pracował ogarniając ludziom fabryki, teraz minął się z powołaniem. Z drugiej strony Machaj też jest ogarnięty i inteligentny, ale cała ta pato otoczka kambodżańska mu nie służy. Machaj ogarnął se młodą khmerkę, jakby jeszcze tam miał hajs z czegoś to czego chcieć więcej od życia? Szkoda, że tam
  • Odpowiedz
@Sefton ostry buc bo? Imo gość jest najlepszy z tych wszystkich yt podróżników


@tomosano: Ostry buc bo kozaczy przed kamerą w Afryce, w której, gdyby wiedzieli co mówi to by mu łeb obcięli na ulicy i nikt by się nie odwrócił. Taki Janusz na wakacjach, tylko zamiast pierd*lić pod nosem do swojej Grażynki gada pod nosem do kamery a potem...

A potem piwniczniaki i sebixy nazywają go "podróżnikiem". Tak,
  • Odpowiedz
@teodot-bal: Gościu jako naturszczyk był na początku fajny, elokwentny, inteligentny. Niestety wzraz ze wzrostem popularności, zaczął kozaczyć jak randkowy jupiter. Zaczął nazywać się kierownikiem, zaczął być agresywny dla lokalnych ludzi. Niejednokrotnie mówił że ma karcaca rękę dla lokalnych Januszy. Moim zdaniem zmieniły go krosy z Polo przywarskim. Zaczął go naśladować, używać jego słownictwa : elo mordki, siemano z rana, wariaty.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Holandia tez jest nam wrogie ekonomicznie, to znaczy ze nie możemy się jarać Amsterdamem ? Byłem ostatnio, 5 lat temu na Białorusi, w miare mi sie podobało. Taka Polska lat 90-00ych, tylko ze spokojniejszymi ludźmi. Mnie do Jakimiuka zraziła rosnaca( wraz ze wzroste subów) rosnace poczucie doskonałości. Typ pozuje na inteligenta z szeroka wiedza, Zrobił wywiad z popem patriarchatu Moskiewskiego w Kijowie , juz w czasie trwania wojny. Rusek
  • Odpowiedz
@Sefton: Mnie to denerwują te jego teksty typu : kierowniku na siebie , Czaruś na psa, Czarna na sukę, szefowa na każdą obcą babę itd. Nie da się tego słuchać
  • Odpowiedz
nie wiem czy nawet na tym tagu były jakieś minimalne wyzsiska na niego

@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: w czasie kiedy Jakimiuk publikował swoje odcinki z Kambodży to opisywałem je tutaj na tagu w paru zdaniach. Pod tymi wpisami było trochę komentarzy mu nieprzychylnych. Tak więc na pytanie czy były wyzwiska na niego odpowiedź brzmi moim zdaniem TAK.
  • Odpowiedz