Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sprawa. Oto co mi sie przytrafiło :( Czy ktoś z Was naprawiał kiedyś sprzęt elektroniczny (telefon, tablet lub cokolwiek) w serwisie korzystając z ubezpieczenia? Mam ubezpieczony zarówno tablet jak i telefon. No i przed godzina telefon walnął kantem w kafelki....ekran w drobny mak i nie działa dotyk. Da radę to naprawić przez ubezpieczyciela jeśli fakturę wystawi serwis Nokii?

#pytanie #windowsphone #bojowkawindowsphone #pomoc #japoerdolecozazycie #kiciochpyta #przegryw #pomuszcie
Pobierz endipek - Mirki, jest sprawa. Oto co mi sie przytrafiło :( Czy ktoś z Was naprawiał k...
źródło: comment_oQARuk59FfvwrJ5KPz0Qp4ACdamxEPhj.jpg
  • 13
@kaskaderMike: jest ubezpieczony od wszystkiego, teoretycznie powinno byc okej. A na forach ludzie rożnie piszą...przy takim jebnieciu pewnie ucierpiała tez optyka aparatu. Ekran plus cos tam od dotyku no i pęknięta obudowa na kancie. Prawie fatal loss.
@endipek: W porządku, nie neguję, ale sprawdź w warunkach czy możesz go oddać do dowolnego serwisu i potem domagać się zwrotu kosztów czy musisz telefon oddać przez ubezpieczyciela do wskazanego przez niego punktu :)
@pandinozaur: aaaaa, to luzik. Szczerze mówiąc lepiej by było gdyby serwis ogłosił ze jest za dużo do roboty. Wymienię telefon wtedy bo jak sie zastanowiłem to cholera wie co tam sie poprzestawialo :P