Wpis z mikrobloga

@Orage: Po co? I tak nie kupisz, bo spekasz. Zreszta juz byla taka okazja niedawno i tez nasrales w gacie i nie skorzystales. Jedyny powod to czerpanie dziwnej satysfakcji z tego, ze wartość inwestycji innych wyrazana w usd bedzie tymczasowo nizsza xD

Jesli sie myle to pokazuj shorta i mnie zaorasz jednym screenem
  • Odpowiedz
@Orage: Nie wiem, za dlugo kupowalem w losowych momentach, ale wiekszosc moich zakupow byla 4-6lat temu a z 2 lata temu juz przestałem kupowac, bo mi styknie to co mam.

Tak szacunkowo to teraz moze jestem 3x do przodu, tyle ze wczesniej tez robilem remonty i bylem zmuszony wyplacic czesc inwestycji, bo sie okazaly drozsze niz zakladalem to czesc zyskow zrealizowałem wczesniej niz planowałem.

To co zostalo mam zamiar dlugo trzymac, bo nie mam w sumie nic do kupienia czy czegoś co wolalbym mieć zamiast tych btc. Nawet tu pytalem na co warto lepszego je wymienic, ale nikt nie wskazal skutecznie lepszej alternatywy. W mojej sytuacji nawet jakby spadl btc do 0 to bedzie smuteczek, ale moj standard zycia nie ulegnie zmianie (poza komfortem psychicznym jaki daje wysoka wycena btc w
  • Odpowiedz