Wpis z mikrobloga

I powinien byc przyznawany walkower, inaczej to bedzie skandal.

Nie lubia go za jego prowokacje i elementarny brak szacunku do ludzi.
Na wszystkich wyjazdowych stadionach na niego bucza.

To jest pozyteczny mechanizm, ze gwizdze sie na pilkarzy, ktorzy nie szanuja innych czy obrazili dany klub. 99,9% nie ma takich problemow, rowniez dlatego, ze boja sie podobnej sytuacji.

#mecz #realmadryt #pilkanozna
IdillaMZ - I powinien byc przyznawany walkower, inaczej to bedzie skandal.

Nie lubia...

źródło: 1000003942

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IdillaMZ: no zgoda z tym walkowerem, moze kibice na trybunach nauczyliby się zachowywać gdyby ich drużyna straciła punkty za ich głupotę. Rasizm trzeba tępić, seria a i premier league jakoś sobie poradziły z tym problemem, a w Hiszpanii jest z tym problem od ponad 10 lat.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: jakimś dziwnym trafem nikt nie nazywa Maffeo małpą, a przecież też ciągle się tak zachowuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest inwektywa bazująca na jakiejś charakterystycznej cesze


@IdillaMZ: tą cechą jest właśnie kolor skóry, nie próbuj tłumaczyć bydła na trybunach w Hiszpanii. Nie chce mi się bronić tutaj Viniego, każdy kto tutaj czyta moje wpisy dobrze wie, że często mam mieszane uczucia odnośnie
  • Odpowiedz
  • 0
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Ludzie skupiając swoją wrogość na danej osobie w emocjach posługują się szeroką gamą epitetów. Nawiązywanie w takiej sytuacji do rasy danego człowieka, nie jest żadnych rasizmem, to tylko kolejny sposób by kogoś obrazić, bo w takim przypływie emocji, chodzi by kogoś obrazić, a nie udowodnić jaka teorię rasową.

Tego nie zrozumieją troglodyci, którzy próbują rozciągać pojęcie rasizmu na najbardziej przyziemne relacje międzyludzkie bez niuansowania rzeczywistości.
  • Odpowiedz