Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 15
@Deliorat:
Daty się zgadzaja, auto wyrejestrowane kilka dni później, Boxdel z Merghanim mogli tam mieszkać w tamtym czasie w pompa team
  • Odpowiedz
@Kusyfix: jeśli najkrótsza to wątpię, żeby nią jechali. jak robisz trasę powyżej 300km to o wiele bardziej opłaca się jechać najszybszą. Zwłaszcza jak jedziesz jakimś dieslem. Kilka razy zaufałem w tej kwestii mapą google i potem jedziesz jakimiś drogami przez piżdziszewo dolne, gdzie masz dziurę na dziurze i pomimo, ze trasa krótsza o 50km to zajmuje potem 30 minut dłużej.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 15
@WhiskeyIHaze: tylko to była noc i w dzień się zgodzę, że może tak być ale nocą można dużo nadrobić a wypadek był w nocy. Tym bardziej, że jak nafurani to p---a przez miasto jak samolotem, a takim jeepem dużo po ekspresowce nie nadrobisz czasu bo ciężko to jedzie
  • Odpowiedz
@Kusyfix: a ja się będę jednak kłócił. Wiekszość dłuższych tras w swoim życiu robiłem nocą i nadal lepiej jechać autostrada/ekspresówka. raz, że masz wyższe ograniczenia, dwa nie ma tylu skrzyżowań/świateł a trzy (co w sumie najważniejsze bo tak jak piszesz, n------i wydawcy pezotem, przez miasto jak samolotem) drogi są szersze i w lepszym stanie co pozwala z---------ć. A fakt, że to był jeep i ciężko jedzie tym bardziej na to
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@WhiskeyIHaze: sam mówiłeś, że kiedyś też tak zrobiłeś, a pamiętajmy że to był 2017 rok i nawka nie miała korków i pokazywała najszybsza trasę przez wichury, grzyb z tym poprostu zrzuciłem taka możliwość, ktoś się może temu przyjrzeć
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 17
@WhiskeyIHaze: tego, że się przesiadł po stłuczce czy był po jakichś dopalaczach już by mu nie udowodnili, więc musi to być coś grubszego właśnie jakieś potrącenie, nie udzielenie pomocy.
W wyrywku z gazety wyżej, napisane, że droga nie utwardzona. Zawsze jest możliwość, że małolaci wyskoczyli polatać na offroad. Dużo przypuszczeń, zero faktów. Trzeba by było P jakichś live zobaczyć czy byli w tym czasie w Środzie Wielkopolskiej
  • Odpowiedz