Wpis z mikrobloga

#famemma przeglądam tag i widzę że ciśniecie marconia ze jest psem grubego. Podobno gadał na streamie o zmyślonej zdradzie izaka. Ale na tym samym streamie potwierdził wszystko o wypadku w którym brał udział grubas. Nie skleja mi się to co robi Natan. Albo próbuje grać na dwa fronty w mega c-----y sposób albo ten wypadek to ściema i damage control w ich wykonaniu. Potem wyjdzie że to fake i każdy zapomni o wysyłaniu fiuta do 14. Nie wiem co myśleć o marconiu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@davon1123: bo to jest p---------e, natan się z nim zadawał na pewno na przestrzeni ostatniego roku, może i współpracował w jakiś sposób, ale to nie znaczy że jest mu lojalny, wykonuje jego polecenia i nie wypuści żadnych brudów na jego temat... współpraca z grubasem i ferrarim to jest duży głaz do ogródka ale nie idźmy ze skrajności w skrajność
  • Odpowiedz
@davon1123: Przecież Marcoń p------i o czym tylko się da. Raz na czas mu te jego p---------e się pokrywa z rzeczywistością ale jak tak leci po wszystkich to ciężko, żeby było inaczej. Zwykły pies Boxdela nic więcej.
  • Odpowiedz
@davon1123: Marcoń na 100% puszcza tylko to na co pdf mu pozwala. Nie będę zaskoczony jeśli to akcja na wzór stanowskiego albo po prostu walą półprawdami, okaże się, że wypadek był stłuczką biedny grubas pomówiony i już aferka się kasuje. W żadne info które bez jednoznacznych dowodów wrzucą: rzyg, zelmer, pies natan, farmazon czy nitro nie uwierzę.
  • Odpowiedz
@davon1123: zresztą wrzucanie izaka w temat pandory też śmierdzi odwracaniem uwagi, zaraz dowiemy się że pasut jest ćpunem albo nie wiem, że woda jest mokra
  • Odpowiedz