Wpis z mikrobloga

A wy jak tam opinie po wczorajszym szkoleniu? Ja chyba jutro składam wypowiedzenie bo planuję zostać multimilionerką krypto ( ͜͡ʖ ͡€)

Jeśli te opinie są prawdziwe to zastanawiam się tylko jak tacy ludzie funkcjonują? Czym się zajmują? Ciężko mi uwierzyć, że dla niektórych było to najlepsze szkolenie w ich życiu albo co gorsza - ktoś tam czegoś nie rozumiał ( _)

#frajerzyzmlm
AcyX - A wy jak tam opinie po wczorajszym szkoleniu? Ja chyba jutro składam wypowiedz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AcyX: ja bym się nie zdziwił, gdyby w tym „szkoleniu” uczestniczyły jedynie osoby, które już i tak są wciągnięte w piramidę. Na samym callu było z 30 osób, przy czym połowa to wykopki xD
  • Odpowiedz
A wy jak tam opinie po wczorajszym szkoleniu? Ja chyba jutro składam wypowiedzenie bo planuję zostać multimilionerką krypto ( ͜͡ʖ ͡€)


@AcyX: Ja już w piątek rzuciłem pracę na etacie i w trakcie szkolenia zacząłem zarabianie przez WiFi 6 a dzisiaj już jestem na wymarzonych wakacjach (òóˇ)
pablo103 - >A wy jak tam opinie po wczorajszym szkoleniu? Ja chyba jutro składam wypo...

źródło: 1000006155

Pobierz
  • Odpowiedz
@AcyX: Te opinie są przerażające. Tam nic nie zostało konkretnego powiedziane, jakieś powszechnie znane prawdy od gimnazjum lub podstawówki typu są przedsiębiorcy i etatowcy. Ten szkoleniowiec od tradingu chyba nie wiedział od czego zacząć i jak wyjaśnić podstawowe koncepty, pokazał im jakieś wykresy i zaczął z d--y je lakonicznie omawiać. To wszystko opakowane w nieprofesjonalną prezentację, ich strona z tymi szkoleniami wyglądała jak projekt zrobiony na jakimś Wordpresie w technikum,
  • Odpowiedz
@AcyX: Rozwalają mnie teraz opinie tych ludzi, że jaka nauka jest teraz ważna i istotna. Szkoda, że jak im tłumaczono w szkole, że wiedza, fach i wykształcenie w życiu są ważne żeby osiągnąć sukces i zarabiać dobre pieniądze to mieli to w dupie. Ale cyganowi, który powiedział, że jak mu się zapłaci 1500 dolarów i dzięki jego treningom i kursom zostanie się milionerem to nie mieli problemu żeby uwierzyć.
  • Odpowiedz
@AcyX: Szkolenie prowadzone przez ludzi, udających bogatych ma trafić do tych, którzy nie mają myślenia krytycznego i wizja hajsu zasłoni im oczy. Normalne, techniczne szkolenie z tradingu, giełdy itd. nic im nie mówi. A tutaj obrazki działają na wyobraźnię tych, którzy no cóż, byli, są i będą biedni.

@dexterpol: Część tych opinii jest pisania przez piramidziarzy przez siebie, do siebie, na swoje rolki. Myślenie życzeniowe + nauki z
  • Odpowiedz
  • 3
@AcyX: takie ameby żyją, głosują, rodzą dzieci. Zawsze fascynował mnie kosmos i jego wielkość ale to jest większe r--------e mózgu.
  • Odpowiedz