Wpis z mikrobloga

@Manganianek: ja się już 6 lat w zimę odczulam zawsze na pyłki traw i resztę badziewia pylącego i powiem ci, że pomaga. Wiadomo dalej alergia jest odczuwalna ale przynajmniej da sie egzystować jakoś. Do tego polecam nosić soczewki kontaktowe (zatrzymują pyłki i nie podrażniają pyłki oczu- nic tak nie wku--- jak swędzące oczy). Są też dni, że mimo to leje mi się z nosa dość mocno ale wtedy sudafed i po
@Manganianek: Stary ! Miałem to przez 2 tyg ostatnie, dzisiaj mam luz .. nie wiem czemu. Nie wiem po usłyszeniu skutków ubocznych odczulania to raczej mi się nie chce na to iść... kiedyś miałem takie dobre tabsy od alergologa że mi nic po nich nie było .. ale nie wiem jakie to a kolejka do lekarza na przyszły rok hehe ;) Najlepiej mi w klimie <3 ;p
@Manganianek: skutki uboczne? u niektórych może tylko wystąpić tzw. reakcja alergiczna po podaniu szczepionki, dlatego też się siedzi ok 30 min po przyjęciu w pobliżu lekarza (zwykle poczekalnia). Ja sobie nie wyobrażam bez szczepienia żyć dlatego już 6 rok byłem w zimę...