Wpis z mikrobloga

Marianstefan dostal bana, to zenekstefan ozyl i postuje ruska propagande, i tak to sie zyje na tym wykopie botow multikonciarzy.
Oczywiscie takich par jest mnostwo, np koniasz i szinako, nerlo_ajcats i neuroticat (1 konto usuniete po ktorejs juz z rzedu kompromitacji).
I znowu wpis jeden pod drugim. W ogole ruscy juz z 5 fale dzisiaj zrobili, tak bardzo ich bola te drony w moskwie? W sumie czemu pytam jak dzisiaj strzelali iskanderami w cywili

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Marianstefan dostal bana, to zenekstefan ozyl i postuje ruska propagande, ...

źródło: nfsnssnfnsfnf

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertkk: Zinowij Stiepanow to naprawdę smutny przypadek. Nie dość, że kacap, to jeszcze zdiagnozowany schizofrenik, bezwzględnie wykorzystywany przez nadzorców farmy trolli. Ech, dlaczego ci Rosjanie są tacy nieludzcy nawet wobec swoich...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertkk: No i jaki masz dowód, że to moje multi? Tylko to, że nick był podobny? Przecież równie dobrze to mogło być Twoje konto by mnie skompromitować ¯\(ツ)/¯

Zresztą nie wiem po co miałbym tu zakładać drugie konto. Jeśli już to zrobię to dopiero, gdy dostanę perm bana albo chociaż jakiegoś długiego bana np. na rok, ale wtedy nie wiem czy będę pisać na tym tagu, bo bym zaczynał wszystko
  • Odpowiedz