Wpis z mikrobloga

"Jeśli powiem ci, że uważam zajęcie drugiego miejsca z Manchesterem United jako jedno z moich najlepszych osiągnięć, to pewnie pomyślisz: ten facet jest szalony. Powtarzam to, ponieważ ludzie nie wiedzą, co dzieje się w tym klubie za kulisami"

~Jose Mourinho. Cytaty wielkich ludzi

#mecz #pilkanozna #premierleague
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mam_spanko: Nie no, Pan Sir Alex to zdecydowanie najlepszy trener w historii. Moim zdaniem jest to o tyle ciekawe, że nie robił jakiś spektakularnych transferów (no owszem, zdarzyły się jak choćby Rooney za kupę kasy wtedy), taktyki też jakieś przekombinowanej nie miał, ale potrafił z takich graczy jak John O'Shea, Park Ji Sung czy inny Wes Brown wycisnąć tyle, że grali ponad swoje możliwości. Fenomen jeden na milion.

Podobno kumplował
  • Odpowiedz
  • 15
@razzor91: w dodatku Ferguson zbudował Ronaldo, ktory dosłownie zjadł Premier Leagie, zobaczył w nim talent i wyniósł go na szczyt.
Trzymał ten cały p--------k w ryzach, który po jego kdejsciu runął jak domek z kart
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Przez całą swoją karierę wiele talentów zbudował, a Ronaldo to klejnot w koronie - tylko ignorant nie powie, że to jeden z najlepszych piłkarzy wszechczasów.
Prawda jest taka, że odszedł z wygranym tytułem, ale skład już był do totalnej przebudowy. Razem z nim zresztą odszedł chociażby Vidic czy Evra, a i tak nie było wcale dobrze ze składem. Już nie czuł się na siłach moim zdaniem odbudowywać skład, więc
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Aż spojrzałem czemu znów mowa o Manchesterze United. No tak, 3:0 od Liverpoolu. Znając życie ten wynik to i tak najniższy możliwy wymiar kary, bo w połowie meczu Salah musiał odbębnić modlitwę.
  • Odpowiedz