Wpis z mikrobloga

Mam problem z game pass ...

Dostałem od znajomego kod na miesiąc game pass ultimate. Chciałem aktywować go na stronie Microsoft, po czym przeniosło mnie do dodawania karty. Gdy to zrobiłem to poprosiło o potwierdzenie w banku ING. Kwota była 0,00 USD. Gdy wszystko zaakceptowałem to wywaliło błąd, że nie mam środków na koncie ... Przekierowano mnie do strony Microsoftu i wywaliło błąd. Gdy kolejny raz próbowałem wpisać kod to pokazuje mi duplikat ... Miał ktoś tak i zna rozwiązanie problemu, żeby ten kod jednak aktywować? Pomoc techniczna MS ssie ...

#xbox #microsoft #gamepass
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vasso A sprawdziłeś czy dodało ten miesiąc? Bo też nie miałem nic na karcie a zadziałało. Przelew i tak był na kwotę zero pln.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nobrain Support każe skontaktować się ze sprzedawcą, bo u nich nie ma problemu. Taka sama gadka cały czas. A o wirtualnym asystencie microsoftu to szkoda w ogóle gadać
  • Odpowiedz
@vasso jak rozumiem masz teraz komunikat że kod został już wykorzystany wraz z datą i godziną? Jak tak to musiało go zużyć i dopisać do konta. Jak nie zadziałało, a zużyło kod to dzwoń jutro na suport i oni od ręki załatwią sprawę.
  • Odpowiedz