Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sprawa. Czy ktoś z Was naprawiał kiedyś sprzęt elektroniczny (telefon, tablet lub cokolwiek) w serwisie korzystając z ubezpieczenia? Mam ubezpieczony zarówno tablet jak i telefon. No i przed godzina telefon walnął kantem w kafelki....ekran w drobny mak i nie działa dotyk. Da radę to naprawić przez ubezpieczyciela jeśli fakturę wystawi serwis Nokii?

#pytanie #windowsphone #android #pomoc #japoerdolecozazycie #kiciochpyta #przegryw #pomuszcie
  • 2
.ekran w drobny mak i nie działa dotyk. Da radę to naprawić przez ubezpieczyciela jeśli fakturę wystawi serwis Nokii?


@endipek: Nie wiem o jakim ubezpieczeniu mówisz, ale brat kupił rok temu telefon w euro rtv agd i dokupił oferowane przez nich ubezpieczenie, niedawno zbił wyświetlacz i nie opłacało się go naprawiać, więc roztrzaskał telefon całkowicie i wymienili mu na nowy. Nie robili żadnych problemów, mógł nawet wybrać jakikolwiek inny sprzęt, który
@msgreen: mowie o ubezpieczeniu w PZU. To jest to samo co w Saturnie, media markt czy cos tam innego, z tym ze bez marzy sklepu. Ubezpieczony od wszystkiego...teoretycznie

Edit: w Saturnie widziałem ze ubezpieczają hestia