Wpis z mikrobloga

Fajny nowy pub się szykuje w Łodzi

Za około miesiąc startuje "Z innej beczki". Będzie to oczywiście lokal typu wielokran z 13 nalewakami, w tym jedną pompą

Asortyment to przede wszystkim piwa z polskich browarów rzemieślniczych i kontraktowych, częściowo z restauracyjnych i małych. Na kranach również gatunki bardziej typowe dla naszej części Europy jak weizeny, czeskie pilsy czy tmave itd. A poza tym będzie też piwo z Niemiec, Belgii, USA, Wielkiej Brytanii innych krajów, w zależności od tego, co będzie dostępne w hurtowniach. A jak się uda to i nawet z Browarów Łódzkich

Na jednym kranie będzie też zawsze prawdziwy kwas chlebowy ze sfermentowanego chleba, od producenta spod Łasku

Miejsce będzie przyjazne rowerzystom, dla których oprócz kwasu, czeska kofola, soki tłoczone oraz inne napoje (już z butelki)

Lokal mieści się tam, gdzie był do tej pory Rolling Stone Cafe i posiada własny ogród (nie ogródek piwny)

https://www.facebook.com/zinnejbeczkimultitap

#lodz #piwo #multitap
  • 36
@Lucidek: No tak myślałem, ale nie mogłem tego coś wygooglować :P

Typowo alternatywne, hipsterskie miejsce to się nie dziwię, że mnie o to @iniekcja pyta xD

Ale poważniej to faktycznie dziwne, że nawet o tym nie słyszałem
@iniekcja: W sumie to dobrze. Bo u mnie na osiedlu to nawet tego nie ma. Jak "za moich czasów" boiska i place zabaw były zajęte przez całe dnie to teraz wszędzie pustki. Wszystko przed kompami siedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@czlapka: @iniekcja:

ej szefy, przerwę Wam ten romans pytaniem, co

ogródki dwa widziałem na pietrynie, jeden warki, drugi nie pamiętam. To już ta pora? Od kiedy mogą się rozbijać? Bo wydawało mi się, że od 30 kwietnia jakoś.
@Lucidek: Wiesz, sezon niby się zaczyna na początku maja. Ale można stawiać ogródki wcześniej prosząc o pozwolenie w UMŁ, chyba więcej lokali prosiło, sądze że za parę dni już powinny być następny, a na majówkę już powinien być ich wysyp :P