Wpis z mikrobloga

Czyli Tusk wścieknięty, rzuca się bo mu ministrowie z koalicji pod nosem plany psują i opóźniają ciągle procedowanie projektu.
Nie jest wściekły tym że my, którzy chcemy kupić mieszkanie lub wybudować dom za gotówkę będziemy musieli ciułać kolejne 10 lat żeby dobić do obecnej wartości którą odłożyliśmy?
Przy wprowadzaniu bk 2% było to samo k---a
Miałem odłożone na dwa pokoje, mówię okej wracam z migracji, powinno starczyć. C---a tam.
Zanim się zorientowałem co się właściwie o----------o to mieszkanie które chciałem kupić podrożało o 25k jeszcze przed wejściem programu w życie. Po wejściu programu już totalnie mogłem zapomnieć a kredytu brać nie chce - nawet samochodem jeżdżę leciwym bo nie chce się zakredytować...
Co macie dla takich jak my, pieprzeni złodzieje i sługusy lobbystów? Jesteście pieprzoną zakałą tego kraju, niezdrową tkanką która trzeba wyciąć nożem chirurgicznym. Tego PRL-u może nie ma na ulicach ale w głowach tych ludzi on ciągle istnieje. A my się lejemy którzy są gorsi a którzy lepsi bo jeden z drugim ukradli pareset milionów złotych. I co z tego że ukradli? Zaraz ukradną kolejni albo napchają sobie kabzy takimi programami jak to i będzie wszystko super. Szkoda słów...

Oczywiście totalny szacunek dla redaktorów ze wszystkich mediów którzy próbują tę sprawę mocno rozdmuchiwać. Wielu z nich ostatnio zyskało moją sympatię. Nigdy nie myślałem że polubie panią Gozdyrę.
#nieruchomosci #polityka #c---------------a
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@OddajButa123 chciałbym jednak wrócić, Polska jest o wiele bardziej do przodu pod wieloma względami niż Niemcy. Ta biurokracja tutaj jest mocno męcząca. A w Polsce większość już można załatwić zwykłą aplikacją. Jest wiele innych, drobnych rzeczy które sprawiają że wolałbym jednak mieć M4 w Polsce
  • Odpowiedz
@kuba-rozpruwa:

Ty gnoju jak możesz nie chcieć kredytu. Masz brać kredyt żeby PKB mogło się pompować i politycy mieli więcej pieniędzy na rozdawnicze programy i gęba w kubeł.

Może jeszcze byś chciał mieć jakieś oszczędności po spłacie raty kredyu? Nie poprzewracało ci się w głowie za bardzo? Jak nie będziesz chodził grzecznie na smyczy banku to jeszcze zaczniesz na protesty chodzić, albo jakieś inne głupie pomysły ci do głowy zaczną
  • Odpowiedz