Wpis z mikrobloga

40 833 - 2 = 40 831

Las Vegas Parano - 9/10

#!$%@? film, ale to coś co lubię najbardziej. Kiedyś jeszcze na pewno do niego wrócę :)

Traispotting - 8/10

Drugi film również traktuje o narkotykach, tylko tutaj już bardziej jako o problemie z którym trzeba walczyć. Mimo, że jest to dramat to jednak humoru w nim nie brakuje. Świetny soundtrack, a aktor grający Begbiego wykonał mistrzowską robotę. No i oczywiście ten szkocki akcent :3

#maratonfilmowy #narkotykizawsze
Pobierz
źródło: comment_Vk4Q0MCUCQNiG0oBLHjLqATJtb6h9kX3.jpg
  • 15
@Zuchwaly_Pstronk: Synu, czytaj ze zrozumieniem - bo widzę, że masz problem. Nie musi ci się podobać, nie obchodzi mnie to. Ale nie pisz bzdur, że to film "dla fanów narkotyków". Bo ani to śmieszki zacne, ani nie prawda.
@warrkot: film jest dziełem samym w sobie i ja każdy odbieram niezależnie i jako osobne dzieło, bez względu na to jaką otoczkę zajebistości ma wokół siebie autor którego pióro jest adaptowane. Film był nudny do porzygu, tylko ode mnie. Przytoczone tutaj Trainspottig wciągnęlo mnie kilkukrotnie bardziej
@AmonowyPanWladza: oglądałeś Enter the Void? Strasznie pokręcony film, przyznam się szczerze że za pierwszym razem zupełnie źle go zrozumiałam. Dopiero przy ponownym obejrzeniu zaczęłam zwracać uwagę na detale i cała fabuła "kliknęła". Bardzo dobry materiał na rozkminy. :)