Wpis z mikrobloga

Ja tam lubię Olę. Jest jakas, podoba mi sie to jak rozmawia z Kuba, jak z nim flirtuje ale nie da sobie wejsc na glowe. Poza tym nie wodzi go za nos, mowi ze moze byc spokojny, ale cala ta relacja poki co jest na jej zasadach.
Karol tez plusuje, poki co wydaje sie byc w porzadku chlopakiem, wielu w HP o urodzie zblizonej do niego zachowywalo sie od poczatku jak buraki.
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FCSTULEJ: Ech ,sorki () ale znowu tu coś bryka nie tak ,chciałam zacytować Ciebie
,,Ona się nie zgodzi z nim i vuala mamy toxic relationship '' ale jak widać się nie da jak dawniej cytować więc wkleję ,
chodzi mi o to że i dobrze niech Olka ,,toxikuje'' i to jak najszybciej ,bo póki co to robi się tam ,,sanatorium'' a tak będzie
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ ,,bo tak to mamy hotel Przyjaźń '' nawet nie to ,to się robię mdłe jak sanatorium seniorów,
albo kolonie szkół podstawowych, chwilami aż mdli jak ich słucham
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Hmmm nie do końca tak w moim odczuciu ,ja mam wrażenie że nie tyle są dziecinni ale są jak ,,rozpuszczone'' zapatrzone w siebie swoje ego ,,bachorki'' których mamusie ,babunie wychowywali na pępuszki świata
  • Odpowiedz