Wpis z mikrobloga

#fitatu tydzień temu zacząłem stosować dietę przy pomocy fitatu z celem zrzucenia 20kg, 1kg na tydzień. Tryb pracy siedzący, 1-3 ćwiczenia w tygodniu i wyliczyło mi, że cel osiągnę 9 stycznia 2025 przy 2204 kaloriach dziennie. Przez ten tydzień ćwiczyłem 4 razy - 2 razy bieganie i 2 razy siłownia, co dodałem do aplikacji, kalorie miałem zjedzone plus minus 50 dziennie. Obecnie cel pokazuje mi na 16 stycznia 2025, czyli dokładnie tydzień później.

Czy ja robię coś nie tak czy ta aplikacja średnio radzi sobie z pokazywaniem realnej daty realizacji celu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Tippler nie widziałem takiej opcji, ale poszukam.

Nie do końca wiem jak się ważyć, bo takie kilogramowe różnice to i w ciągu dnia się zdążą czy to po posiłku, wypicie więcej wody itp. muszę poczytać jaką metodę przyjąć

Edit. Dobra znalazłem i jest jak mówisz. Jak zmniejszyłem wagę o kilogram z dzisiejszą data to spadło o tydzień do pierwotnej wartości
  • Odpowiedz
  • 1
@Czyjatoja ja bym się na czczo ważył. Najlepiej kilka razy w tygodniu. Waga na pewno będzie skakać (w górę i w dół), ale po tygodniu, być może po dwóch będziesz widział czy średnio ta waga jednak spada. Jak spadnie 2-3 kg po miesiącu, to też będzie git. Najważniejsze żeby to nie było dla Ciebie katorgą, a zmianą nawyków. Wtedy powinno pójść gładko.
  • Odpowiedz