Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm Ciąg dalszy

Oni nawet nie kryją się z tym, że są głupi i robią ludzi w c---a.

Durny filmik na tiktoku oraz mój 15 sekundowy research, bo w dzisiejszych czasach każdy potężny milioner wszystkie swoje dane podaje jak na tacy. Laska rocznik 2004, ostatni raz kiedy Bitcoin spadł do poziomu 20.000zl (jeżeli mówi ona o PLN, bo jeżeli chodzi o euro to w ogole nierealne) to marzec 2020, czyli miała wtedy 16 lat i pewnie jedyne co wtedy kupiła to paczkę podpasek bo dostała cioty. Wystarczyły dosłownie 3 kliki żeby sprawdzić wiarygodność tej osoby.

Jak można na takie coś w ogóle dać się nabrać? Na tych wszystkich guru? 16.000 obserwujących, filmiki po 400 wyświetleń, kto ufa 20 latce która pewnie ledwo co skończyła liceum i ma niby pomagać dorobić się kasy, której sama nie ma?
bruhh - #frajerzyzmlm Ciąg dalszy

Oni nawet nie kryją się z tym, że są głupi i robią...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bruhh: stary, ciesze sie ze masz glowe i mozg.
Jednak.
W kraju (simpow, cuckow, bialorycerzy), ktory jest posmiewiskiem ze wzgledu na polska hodowana mentalnosc Polakow wobec p0lek - wystarczy byc mloda kobieta i masz naiwniakow. Tyle ze ona jest pato i ponizej sredniej.

Poza tym, koledzy z reserach teamu :), zauwazcie jaka to patusiara i jakim żarem(żalem?) pojechala po ludziach.
"nawet mi was nie zal, ze
  • Odpowiedz
@bruhh: nie no nawet jakby się wstrzeliła w dołek za 20k usd i zrealizowała teraz to za ile mogłaby tego kupić 1000zł? 5000zł? no to faktycznie fortuna w c--j, generational wealth kup mój kurs xD
  • Odpowiedz