Wpis z mikrobloga

@johni4k: dla tych dziewczyn, które nie są obdarzone naturalnym pięknem i muszą się "picować". Powiedzmy, że wstanie ci taka piękna laska (ofc piękna po umalowaniu) rano bez makijażu. Być może nawet jej nie poznasz. Smutne, co?
@johni4k: Ty nic nie pojmujesz xD

Ja nic takiego nie mówię, NIE mówię. Mam to gdzieś, czy pomalują se twarz, nałożą tonę fluidu czy w ogóle tego nie zrobią. Po prostu próbuję cię uświadomić, że dobry makijaż nie zawsze idzie w parze z urodą. Osobiście czułabym się fatalnie, gdybym dobrze wyglądała tylko i wyłącznie nakładając na siebie tony tapety, bo nie byłabym sobą, bez tego byłabym brzydka, a sam mi przyznasz
Pobierz Kaplanka - @johni4k: Ty nic nie pojmujesz xD

Ja nic takiego nie mówię, NIE mówię. Ma...
źródło: comment_uiBpyYFSxf5j8IHfxPQRN90ao7pnbJUR.jpg
@Kaplanka: (#) eee to nie ta sama babka :P albo to nie tylko makijaż ale i ps abo operacja plastyczna nosa. Ja jestem świadom, ale nie uważam żeby to należało piętnować, a taki tag by temu służył.
@johni4k: ta sama, wierz mi :D, naoglądałam się w TV programów, gdzie z brzydkiego kaczątka z wielkim kinolem, który aż raził w oczy swym ogromem, stylistki zrobiły wręcz sexbombę z wąziutkim i sympatycznie wyglądającym noskiem. Kwestia doboru wszelakich cieni naniesionych na nos, policzki, czoło i brodę. Wyszczuplające triki. To taka iluzja, tylko szkoda, że mija po zmyciu tego wszystkiego.