Wpis z mikrobloga

@malinowa_chmurka
Dlaczego nie może być za mocna? To telefon decyduje ile pobiera prądu.
Zależy jaki masz budżet, ale tak, oryginał będzie najlepszy. Tylko musisz znaleźć pewne źródło, bo podróbek mnóstwo.
  • Odpowiedz
@henk__: Pani w Orange powiedziała, że nie może być za mocna bo przeładuje baterię XD A S24 potrzebuje niby słabszej niż S24+, bo ma wolniejsze ładowanie.
Ale sama mam wątpliwości. Właśnie chyba się skuszę na oryginalną, tylko znowu nie wiem którą.. kurrwa jakby nie mogli tych ładowarek dołączać do telefonu ;<
  • Odpowiedz
ja myślałam o tej: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-sieciowe/ladowarka-sieciowa-samsung-ep-t2510-25w-czarny


@malinowa_chmurka: Też będzie działać, ale nie widzę sensu dopłacania do porównywalnej, jeśli nie gorszej ładowarki tylko dlatego że ma ten sam znaczek co producent telefonu.

Jeżeli mam adapter z Oppo, on ma milion W, to w sumie mogę go zostawić? ma jedynie wejście na usb, ale to chyba nie ma wpływu na nic


Wyjście USB-A oznacza brak wsparcia Power Delivery, więc nie będzie superszybkiego ładowania.
  • Odpowiedz
@cukru: oki, dzięki! Zamówię więc tę z Amazona. Ja mam obecnie Oppo Reno 5 i szczerze ma tak szybkie ładowanie, że mimo wejścia usb do adaptera, ładuje mi w 30 min do pełna :D Dlatego myślałam, że nie będzie to miało znaczenia. A kabel obojętnie, byleby obsługiwał szybkie ładowanie?
  • Odpowiedz
@malinowa_chmurka: Niezależnie od tego jak Samsung to nazywa, mam na myśli ładowanie z mocą do 25W, czyli maksymalną możliwą dla tego modelu.

A kabel obojętnie, byleby obsługiwał szybkie ładowanie?


Konkretnie Power Delivery.
  • Odpowiedz
@jednorazowka: po niecałych 24h muszę ten badziew oddawać na gwarancję, lepiej chyba mieć jako podkładkę oryginalne ładowarki. Tak czy siak, nie polecam tego telefonu - w upał,.przy włączonej nawigacji i jednoczesnym ładowaniu, jest praktycznie bezużyteczny bo przegrzewa się tak, że parzy :). Niezłe wtopilam hajs.
  • Odpowiedz